1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz gry XEX a DLC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piehursson, Czerwiec 16, 2012.

1. piehursson

piehursson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.

Pytanie jest takie.
    Czy jeżeli mam na dysku xboxa grę w formacie XEX to czy mogę dogrywać do takiego obrazu DLC wrzucając do w /content/00000.... jak dla GoD czy trzeba jakoś inaczej kombinować?
    A drugie jest takie: przypuśćmy, że podstawkę gry mam w języku polskim a DLC jest w języku angielskim lub na odwrót to czy DLC będzie działać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. macko1990

macko1990 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Normalnie wrzucasz do content i powinno działać. Ja tak robie i nie mam problemu. A co do gier w różnych językach to jeśli są napisy DLC zadziała bez problemu a co do dubbingu to nie wiem jak ma się sprawa.

Wczytywanie...

Poleć forum