1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

obraz gry z xbox1 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dragonit135, Lipiec 14, 2011.

1. dragonit135

dragonit135 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam pobrałem obraz gry z pierwszego xboxa i chce go przystosowac do xboxa 360 znalazłem metode obraz trzeba rozpakowac i spatshowac plik default.xbe i potem ponownie utworzyc plik iso jednak nie moge wypakowac pliukoów z obrazu, gdyż rar ani 7zip nie widzą w nim plików

prosze o pomoc jeśli ktoś bawił się już w przerabianie gier z x1 na 360-tkę

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    uzyj ultra iso. bedziesz mial podglad na zawartosc obrazu. jednak lepiej sciagnac juz gotowy obraz. za duzo grzebania a potem i tak nie dziala :/

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Pobierz z mojej sygnatury program Xbox Image Browser , nim rozpakujesz obraz gry.
    A Create Iso powtórnie go stworzysz.
    Co do reszty to nie pomogę , bo nigdy się w przerabianie nie bawiłem , tzn bawiłem , ale w inny sposób.

5. dragonit135

dragonit135 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok poadziłem już sobie z tym program xbox360 iso extractor

mam inny problem program xbefix mówi coś takiego

default.xbe invalid hashes
    unable to fix hashes

co w takim przypadku moge zrobic musze spaczowac ten plik by poprawnie działał

albo jeśli sie nie uda czy moge użyc tego pliku ale wyciągni=ąc go np z innej gry i podmienic

czy to zadziała?? jak dobrze rozumiem to jest plik startowy

Wczytywanie...

Poleć forum