1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz iso z nagranej gry na plyte

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dawid320, Sierpień 19, 2010.

1. dawid320

dawid320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.

Porysowała mi się płyta i chcialbym ja nagrac od nowa. Czy da się to zrobić w następujący sposób: Włozyć płyte DL z nagraną grą do kompa - i z tej płyty zrobić opraz i nagrać ponownie na nową? Bo nie chce mi sie od poczatku nowej gry sciagac, bo ją usunolem..

Zakaz pisania tematów przez użytkowników powyżej 20 postów w dziale dla świeżaków! Temat kosz / bemben12

2. Lotnik421 Xbox One

3. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    Jezeli nie masz problemow z odczytem tej gry tj. dane nie sa uszkodzone przez ryski to nie ma problemu.
    Natomiast, jesli sa juz problemy z odczytem, badz takie ktore wyjda przy tworzeniu kopii to nic z tego niestety nie bedzie.

4. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak. Tylko nie nagrywasz od razu. Zgrywasz :
    1. Płyta --> ISO (na dysk zgrywasz przez np. ImgBurn)
    a) Sprawdzasz obraz ABGX360 (Sumy CRC)
    2. ISO --> Płyta (Nagrywasz obraz jeżeli CRC się zgadza)

5. dawid320

dawid320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ReXx dzięki wielkie, pomoglo. Wczesniej juz probowalem tak robic, ale pomylilem opcje i robilo mi ino obraz co wazyl 5kb.

Wczytywanie...

Poleć forum