1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz kabel VGA Bigben vs MS

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez maspex, Wrzesień 9, 2010.

1. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    Witam,
    mam ważną kwestię do poruszenia, który kabel da ładniejszy, ostrzejszy obraz na monitorze? Cena używek taka sama, stąd się zastanawiam który będzie lepszy.

Dziękuję za odpowiedzi osobom, którym się "wydaje" albo słyszeli, wolałbym konkrety.

Pozdrawiam

ps nie, nie mam w w ixie wyjscia HDMI

2. Lotnik421 Xbox One

3. taq7789

taq7789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Różni się tylko jakością wykonania kabla, ja mam kabel za 20zł z allegro i Microsoftu. Powiem szczerze, że nie ma różnicy...

Pozdrawiam, myślę że pomogłem :)

4. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    bardzo się mylisz, tanie kabla to loteria,kiedyś miałem tani kabel za 10zł i był ok, teraz znowu taki kupiłem,do tego taki lepszy za 20zl w pudełku i podwójny obraz mam - loteria poprostu, najważniejsze w kablach to aby każda linia była ekranowana, w BB i MS napewno tak jest, w tanich wątpliwe

no i moje pytanie to porównanie bb i ms, nie tanich

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    miałem i taki i taki
    lepiej oceniam oryginał microsoftu
    lepsza jakość/nizsza cena
    za to bigben niby pozłacany :) ale to pic na wodę ,chyba ze kierujesz sie wygladem kabla
    a nie jakością obrazu ...

jak odróżnic dobry kabel od taniochy
    przede wszystkim zwrócic uwagę czy ma 2 walcowatego kształtu zgrubienia / filtry
    przeciwzakłóceniowe ,wtedy nie ma duszków i podwojnego obrazu czy też krawędzi

6. tolman

tolman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wypowiadam się jeśli idzie o jakość obrazu, ponieważ nie posiadam oryginalnego kabla MS. Kabel bigbena ma tę przewagę nad oryginalnym, że wtyczka nie zasłania wyjścia HDMI.

7. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Kabel od MS jesli chodzi o jakosc obrazu ma najlepsza, moze BB dogadania go, czy nawet moze miec taka sama jakosc - ale od MS jest pewniakiem.

8. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Mam tani bubel za 15 zł i obraz podwójny, tak że lepiej kupować sprawdzone microsoft albo bb.

Wczytywanie...

Poleć forum