1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz - kreski

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xkozakx, Maj 17, 2010.

1. xkozakx

xkozakx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam podczas grania na mojej konsoli, gdy robie szybki obrot postacia np w gta to na obrazie mozna dostrzec poziome kreseczki. Czym to moze byc spowodowane?? od kad kupilem konsole nie przeprowadzalem konfiguracji poczatkowej tylko podlaczylem ja tak jak bylko.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    X' jeśli się nie myle sam powinien dobrać ustawienia, no ale samemu to jest chwila moment, sprawdź czy masz dobrze podączone kable

4. xkozakx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mam eurozlacze(do ktorego wpina sie cincze) od ps2 moze dla tego tak jest ???

5. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To są paski czy tak jakby obraz dzielił się na takie paski? Bo ewidentnie wygląda mi tu na Vertica Sync czyli sybchronizację pionową a raczej jej brak. Nie wiem czy w gta 4 da się to ustawić bo wiem ze w niektórych grach się da(lego indiana jones) jednak przy synchronizacji pionowej będziesz miał mniej FPS( klatek na sekundę)

6. maciek267

maciek267 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy mi sie wydaje czy to problem synchronizacji pionowej? Obraz sie tak "osuwa" wzgledem siebie?

7. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy Ty masz problem z czytaniem czy nabijasz posty?

8. xkozakx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    taki problem jest przy wszystkich grach np. jak sa napisy do dialogow to literki m i n sa z krsek poziomych i jak obracam kamera w grach to obraz tez ma takie kreski

Wczytywanie...

Poleć forum