1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz na monitorze HDMI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pusiak, Październik 25, 2012.

1. Pusiak

Pusiak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,posiadam monitor IIYAMA PROLITE 2473HDS i mam podłączonego do niego xboxa przez kabel hdmi hama.
    Problem w tym,że obraz jest słabej jakości.Co prawda w menu bez problemu idzie ustawić 1080p ale nie znajduje to odzwierciedlenia w grach.
    Tragedii nie ma ale krawędzie są lekko poszarpane.
    Gdy odpaliłem f1 2012 na tym samym monitorze na PC z celeronem g530 i hd5770 jakość jest lepsza niż na xboxie...
    Próbowałem zmieniać ustawienia ale nic to nie dało,a także podłączyć przez inny kabel hdmi jakiś za 15 zł.
    Nie kupowałem oryginalnego ponieważ ludzie piszą,że jakość obrazu jest ta sama,czy coś da jak zmienię na bigbena albo ms?

Jeszcze czytałem ten temat Bad picture quality - Xbox 360 - MacRumors Forums i wydaje mi się,że to ten sam problem.
    Co zrobić kupić kabel hdmi od ms czy kabel DVI>HDMI?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pusiak

Pusiak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Może masz zbyt duże wymagania co do jakości obrazu :)
    Kumpel ma IIYAME. To jest dobry sprzęt

Wczytywanie...

Poleć forum