1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz na telewizorze kineskopowym

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kuba21, Sierpień 20, 2011.

1. Kuba21

Kuba21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć.Starałem się poszukać na forach odpowiedzi na moje pytanie,jednak nie znalazłem odpowiedzi w pełni mnie zadowalającej.Mam telewizor kineskopowy Grundig 50/60 hz PAL (ma już kilka latek) z wejściem antenowym i tylko jednym Eurozłączem.Niedawno kupiłem Xboxa,którego podłączyłem do eurozłącza przez kabel AV i oryginalną przejściówkę Euro dołączoną do zestawu.Dokupiłem do niego grę Battlefield 2.Niestety obraz jest dość mocno ograniczony dwoma czarnymi pasami (jeden na samej górze,a drugi na dole).Nie ukrywam-przeszkadza mi to w rozgrywce.I tu pojawia się moje pytanie:czy kabel RGB coś na to poradzi czy po prostu telewizor jest za stary i nic na to nie poradzę.Niestety nie stać mnie na eksperymenty (kabel Microsoftu można dostać za jakieś 120 zł...).
    Proszę o odpowiedź.
    P.S.A co do tych kabli Microsoftu-wiecie może dlaczego praktycznie bardzo ciężko jest je dostać (czy zostały wycofane ze sklepów z powodu jakichś usterek-wiecie coś na ten temat?)
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    zamiast kabla rgb kup monitor lcd ceny sa dosc atrakcyjne a roznica pomiedzy tv kineskopowym a lcd jest wielka:)

4. PendziorixPL

PendziorixPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam zakup monitora jak kolega wyżej, oraz wydaję mi się że czarne pasy spowodowane są złym ustawieniem rozdzielczości w grze.

5. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    ja bym sobie dał spokój i na twoim miejscu nie kupował xboxa tylko monitor a potem xboxa bo na kineskopie to MASAKRA

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Kup monitor. Na TV kineskopowym szybko oczy się męczą :)

Wczytywanie...

Poleć forum