1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz na xboxie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djantos, Lipiec 17, 2010.

1. djantos

djantos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam małe pytanko otóż chce zakupić sobie xboxa 360. I czy jeżeli podłącze obraz z konsoli przez Component a HDMI? nie ukrywam że monitor 22" (oczywiście HD) przy okazji podam link do monitora ( http://allegro.pl/item1149703977_gateway_fpd2485w_hd_pip_dcdi_usb_fv_gw36m_cy.html ) z wejsciem conponent mogę kupić za około 200-250 zł za to z wejściem HDMI za 500-600 zł różnica w cenie jest naprawdę spora. A jak nie traci aż tak dużo na jakości to nie chciał bym przepłacać i za zaoszczędzone pieniądze sobie kupić jakieś gry :p

P.S. Czytałem że conponent ma rodziałke do 1080 tak jak hdmi o ile dobrze pamiętam.

Proszę o pomoc i z góry dziękuje i przepraszam jeżeli taki temat już pojawił się wcześniej na forum lecz nie znalazłem żadnego który by posiadał dla mnie satysfakcjonującą odpowiedź

Pozdrawiam Antos.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Przy 22 calach róznicy nie dostrzeżesz. W sumie generalnie wielkiej różnicy nie ma, więc mógłbyś kupić bez hdmi. Ale myśląc przyszłościowo...

4. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Różnicę między HD a full HD widać dopiero przy 40 calach. Niektórzy twierdzą, że przy 37. Mi się śmiać chciało jak parę lat temu kupowałem TV i koleś co mi go sprzedawał mówił, że niedługo pojawią się TV pokroju 20 cali z full HD bo producenci sprzętu zwietrzyli interes bo ludzie pytali i za wszelką cenę chcieli mieć full HD.Dzisiaj rzeczywiście jest już masa takich telewizorków. Tak więc jeśli nie masz kasy to śmiało bierz tańszy sprzęt.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    a tak poza tym - gier w fullhd jest kilka, 99% jest w 720p albo nizszych :p

6. czarny321

czarny321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: