1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz ! Pomocy ! Podziekuje !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dareksc17, Luty 13, 2010.

1. dareksc17

dareksc17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WItam.
    Posiadam monitor Samsung t220HD 22 cale z tunerem TV oraz xboxa Arcade.
    mam podłączonego x'a do monitora kablem HDMI.
    I powiedzcie mi , jak wejdę w xboxa ( ustawienia--> wyswietlacz) to jak mam poustawiac żeby obraz był idealny na tym monitorze? chodzi głównie o to że na 1080p,1080i i 720p obraz jest lipa ;/ kratki są itp .. najlepiej jest na roździelczości optymalnej(1680x1050) - obraz jest na niej idealny lecz jest jedna wada. u góry i na dole jest czarny pasek ( jest zmiejszony obraz jakby) .. co mam zrobić żeby ten obraz był na cały ekran i w takiej roździelczości ?? i jak mam ustawic te inne ustawienia wyswietlacza) podpięty kabel jest do HDMI1

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nic nie zrobisz. Twoja matryca jest przygotowana pod taką rozdzielczość, a gry nie. Jak zmniejszysz rozdzielczość na jakąś inną to obrazu, albo nie będzie (wyższa), albo będzie gorszej jakości (niższa). Poza tym ten monitor jest w formacie 16:10, a gry robi się w 16:9 stąd te pasy.

Ps. Ten monitor to nie jest hd, dlatego nie obsługuje 1080p, 1080i i 720p

4. rafaltomb

rafaltomb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja bym spróbował rozciągnąć go w ustawieniach monitora ... ale jaki bd tego efekt..

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    po prostu ten typ tak ma i nic nie zrobisz :) trochę lipny ten TV/monitor jak obraz jest kiepski przy ustawieniu 720p/1080p ja mam na TV Samsunga ustawione na 720p i obraz jest idealny

Wczytywanie...

Poleć forum