1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz ustawienia Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Petrus35, Grudzień 16, 2015.

1. Petrus35

Petrus35 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hejka jestem posiadaczem XO ,od 2 tygodni:) Jedynie co mnie wkurza to ustawienia obrazu i koloru w XO ,moje ustawienia to : przestwrzen kolorow Standardowa(zalecana),czestotliwosc 50 Hz,Glebia kolorow 36 bitow na piksel (ale jest widoczna szarosc .szczegolnie w ciemnych lokacjach gry)...... gdzies tam na you-tube ustawiali pzrestrzen kolorow na Pc Rgb ale czy obraz nie jest za ciemny...prosze o pomoc w jakims optymalnym ustawieniu TV i XB ..dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak gram na ustawieniach Pc Rgb konsole mam połączony pod monitor kontrast i jasność na 100 i mam piękny obraz .
    To co mam być czarne jest czarne .

Petrus35 lubi to.
  4. Petrus35

Petrus35 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No chyba ustawienie Rgb wylacznie tylko dla monitorow a nie Tv ,Ja posiadam samsung Lt22C350EW....wolalbym pozostac przy standardowej przestrzeni kolorow...dzieki za info

Wczytywanie...

Poleć forum