1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz w odcieniach szarości

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cieply-kc, Lipiec 9, 2010.

1. cieply-kc

cieply-kc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, konsole mam od paru tygodni, dosc mało jej używam:shisha

ALE. Ku mojemu zdziwieniu po ponownym podłaczeniu do telewizora(przejścówka) obraz był dziwnie srzarzały :mad:. Co może być przyczyną? Kabel, czy problemy w konsoli. Dodam że jest na gwarancji.

Ruszanie kablem nic nie zmienia.

Dashboard mam ten nowszy jakby co :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możliwe że to kwestia ustawień obrazu w telewizorze, spróbuj je zmienić.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jakim kablem podlaczasz?

5. deploytbb

deploytbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie jakim kablem, jak compositem sprawdź czy dobrze podłączyłeś audio z video (są dwa czerwone kable jeden jest audio, drugi video) wtedy właśnie obraz się tak zachowuje

6. cieply-kc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podłączam kablem z trzema wtykami http://allegro.pl/item1135274566_kabel_av_orginal.html , potem idzie przejściówka http://allegro.pl/item1132890700_adapter_xbox_360_av_euro_chinch_tanio_bcm.html , i do telewizora. W gdnieżdzie takim co sie podłańcza video itp.

Co do ustawien telewizora może i udało by się ustawić dobre kolory, ale po pierwsze; wcześniej było dobrze. a po drugie troche za dużo roboty cały czas tak zmieniać.

Dodam że dosć często, przełańczałem miedzy xboxem a tunerem od telewizij, Może to spowodowało ,,rozepachanie'' się gdniazda, jednak poza xboxem wszystko dobrze działa.

7. cieply-kc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Refresh, naprawde nikt nic nie wie?? :( :( :(

8. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pewny jesteś w 100%, że Ty, albo ktoś nie przywrócił ustawień fabrycznych w TV ?

9. cieply-kc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie, nie jestem pewny. Od razu po rozpakowaniu xboxa podłączyłem do telewizora bez żadnych ustawień i było wszystko cacy.

A w TV co mam ustawić?

10. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pogrzeb w ustawieniach kontrastu (czym więcej tym ogólnie lepiej), jasności (czym mniej tym lepiej - ale pamiętaj najpierw ustawiasz kontrast), i nasycenie kolorów (tu tyle ile sam uznasz za stosowne).
    Nie wiem jaki masz TV, ale zdajesz sobie sprawę że sposób w jaki podłączasz xboxa do TV daje najgorsze efekty ?

Wczytywanie...

Poleć forum