1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz w XBOX się zacina

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mariusz12345d, Luty 12, 2011.

1. mariusz12345d

mariusz12345d Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od pewnego czasu gdy wkładam do konsoli płytę z grą np. GTA 4 to jak się wczyta i zaczynam grać to się gra zawiesi i nawet nie mogę wejść do dashbordu . Zawiesz sie obraz, nic nie mogę zrobić tylko uruchomić ponownie konsolę. XBOX jest przerobiony i mam do niego kinecta, zaktualizowany. Już wszystkie gry się zacinają, ale nie menu gry ani dashboard. Żaden błąd nie wyskakuje, konsola nie przegrzewa się tylko napęd chodzi głośniej. Myślałem, że to napęd ale film DVD odtwarza i się nie zawiesz, gry z dysku(demka i arcade) działają bez zawieszki. Nie wiem czego to przyczyna, proszę o pomoc. Na koniec dodam że XBOXa kupiłem w 2009, wersja arcade jasper z napędem od BENQ przerobiony Xtreme 1.6

2. Lotnik421 Xbox One

3. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na 99% źle nagrany obraz. Wiem co mówię miałem przy tej grze dokładnie to samo.

Moja wina. Źle przeczytałem 4 zdanie. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

4. mariusz12345d

mariusz12345d Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale wcześniej gry te działały, płyty są nie porysowane, i żadna nie działa nawet oryginalna

5. wortigern

wortigern Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój Xbox też się lubił przyciąć, aż w końcu padła grafika. Objawy były podobne. Spróbuj nagrać gre na pendrive/hdd i wtedy pograć. Jak sie zawiesi to prawie na pewno coś z hardware.

Wczytywanie...

Poleć forum