1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz wychodzi poza telewizor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qqrq1, Listopad 30, 2012.

1. qqrq1

qqrq1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam xbox 360 slim z RGH i TV 42 plazma Panasonica. Chocibym nie wiem jak regulował obraz w TV (Auto,4:3, 16:9, inne) to zawsze dół i góra obrazu wychodzi poza ramy obrazu. Czy może wiecie jak dopasować obraz z konsoli do mojego TV

Dodam oczywiście że w samym TV, jak i w DVD wszystko jest OK. Tylko na kosoli tego obrazu nie moge dopasować. Szukałem w FSD jakieś opcji dotyczącej ustawień obrazu ale nic nie ma.

2. Lotnik421 Xbox One

3. omega_pl

omega_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    PRG
    Poszukaj overscan takiej opcji w FSD

Wczytywanie...

Poleć forum