1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz wyłącza się w trakcie gry.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez TradeMark, Październik 11, 2010.

1. TradeMark

TradeMark Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.

Mam następujący problem: grałem sobie dzisiaj w GTA IV - jak każdy wie, gra dość mocno obciąża Xklocka - i w trakcie gry zaczął wyłączać mi się obraz na kilka sekund, a w pewnym momencie zerwał się na dobre 2 minuty. Na Xboxie nie zaświeciły się czerwone diody, a gdy obraz wrócił pokazało mi się wszystko co zrobiłem po omacku bez wizji - czyli ciągle działał. Na telewizorze, w momencie gdy się zerwał na dwie minuty, wyświetlił mi się komunikat "Niezgodny format nadawanego obrazu" czy coś w ten deseń. Dodam, że działo się to w momencie, gdy przez ostatnie 30minut ciągle się ścigałem, więc obraz zmieniał się bardzo dynamicznie. Jeśli będzie to pomocne, to mam Jaspera. Czy wie ktoś co może mu dolegać?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    najpierw przy [wyłączonym xboxie]
    poodłączaj wszystkie kable ,a nastepnie ponownie je podłącz mocno dociskając
    może to tylko drobiazg i poluzowane wtyczki w gniazdkach
    może też byc gdzieś przetarty kabel od TV
    jeżeli to nie pomaga to sprawdź na innych grach czy tez sie tak dzieje ?
    lub na innym TV jezeli nic nie pomaga to zgłos na gwarancję bo X sie przegrzewa

4. TradeMark

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za zainteresowanie :)

Hmmm, problem nie występuje (a przynajmniej nigdy nie wystąpił) w innych grach.
    GTA jest w sumie dość specyficzną pod względem obciążenia grą :/ Bywało, że przy pościgu z 6 gwiazdkami obraz lagował.

Jeśli wymienię pastę pod radiatorami na ZALMAN-a, to może się coś poprawić? Gwarancji już nie mam, niestety, z wiadomych powodów.

5. TradeMark

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ponownie dzisiaj wystąpił problem, tym razem w MoH-u. Sprawdzałem czy to nie problem telewizora, ale wszystko z nim OK. Kable też podłączałem kilka razy. Ponawiam pytanie - czy zmiana pasty na Zalman STG-2 może coś pomóc?

Wczytywanie...

Poleć forum