1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz z laptopa na TV przez xboxa?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez azi, Listopad 24, 2012.

1. azi

azi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, czy mozna jakos na zywo przesylac obraz z laptopa na tv przez xboxa? chodzi o to ze ogladam mecz na zywo przez internet i chcialbym go ogladac na telewizorze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    A lapa pod TV nie dasz rady podłączyć? HDMI , S-VIDEO , VGA , nie masz nic takiego w lapku? Po co angażować do tego X?

4. azi

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    no wlasnie nie mam zadnego kabla aktualnie przy sobie... a tv kinespokowy, bez hdmi :(

5. Daniel1979

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    A jak chciałeś X do lapa podłączyć? Przez ftp , czy USB?? hmmmmmmm niestety chyba za dużo wymagasz od starego poczciwego X.

6. azi

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    xboxa mam pod netem, lapka tez, windows media center mam ladnie zsynchronizowane i np filmy i muzyke na xie sobie lajtowo przegladam, i jakos w ten sposob chcialem obraz na zywo z lapka odpalic

7. Daniel1979

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    A no zapomniłem rzeczywiście o WMC , zapisane na HDD tak , ale z netu to już nie wiem. Zwracam honor.

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie wiem po co kombinujesz, bo na laptopie masz lepsza jakosc obrazu niz na starym kineskopie

9. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Na WMC albo w grupie domowej (jak kto woli) można tylko słuchać muzyki, oglądać filmy i zdjęcia z DYSKU komputera, do tego musi komputer musi być włączony. W przypadku grupy domowej media muszą być z komputera udostępnione w sieci LAN lub WLAN. Sam używam grupy domowej na LiveBoxie i sprawuje się dobrze.

Wczytywanie...

Poleć forum