1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz z laptopa przez XBoxa na tv

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez baltyk, Grudzień 29, 2010.

1. baltyk

baltyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Wiem, że problem sam w sobie brzmi trochę niedorzecznie, ale po prostu potrzebuję pomocy w tej kwestii. Mam telewizor pisząc delikatnie "starszej daty" i spokojnie pogrywam na podłączonym do niego Iksie 360. Aby korzystać z neta zdarzało mi się podłączać go dodatkowo pod laptopa, wszystko działało bez zarzutów. Chciałbym teraz wyświetlać obraz z laptopa na telewizorze przy pomocy konsoli. Wiem, że powinno wszystko się udać przez połączenie TV-Outem z laptopa, ale powiedzmy na tę chwilę, że nie ma takiej opcji.

Jest to możliwe jakoś? I nie chodzi mi tu o przesyłaniu plików przez Windows Media Center.

2. Lotnik421 Xbox One

3. muppets

muppets Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    BDG
    na 99% nie jest to mozliwe bo xbox z tego co kojarze nie ma żadnego wejscia do przesyłania obrazu...

4. Doczu

Doczu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pinecity
    Źle kojarzysz. Jak najbardziej się da. Warunek jest jeden - musisz mieć albo slima, albo adapter WiFi w przypadku starszych konsol.
    Musisz mieć zainstalowanego WMP 11, i tam dodajesz do "Biblioteki" foldery, które chcesz udostępnić, a następnie w opcjach udostępniania nadajesz konsoli uprawnienia do odtwarzania tychże plików (oczywiście konsola musi być uruchomiona). Dodawanie do biblioteki może trwać chwilę, jesli masz dużo filmów w folderze.
    Następnie już na konsoli wchodzisz w "Bibliotekę filmów" i wybierasz sobie udostępnione foldery i poszczególne filmy.
    W podobny sposób można dodawać zdjęcia oraz muzykę.

Wczytywanie...

Poleć forum