Obraz

Lordani

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam zestaw WYSOKIEJ JAKOŚCI KABEL VGA HD AV CABLE - XBOX 360 (945757520) - Aukcje internetowe Allegro + monitor LCD 19". Obraz jest łądny, ale traz juz mi sie znudziło :D. Jakie "ustawienia" w sensie "polaczenia akcesoriów" czy cos daloby mi lepszej jakosci obraz? Na pewno TV Full HD ale mam zwykłego soniaka z du pą. Czy jest mozliwe z takim sprzetem osiagniecie cegos lepszeo?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie. Chyba że masz w monitorze wejście dvi lub hdmi to kup kabel hdmi lub dvi i będzie lepiej.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Masz dvi. Kup kabel hdmi-dvi i powinno być lepiej, ale nie spodziewaj się gigantycznej różnicy.
 

Lordani

Użytkownik
Użytkownik
Pare pytran. To ma byuc specjalny kabel HDMI - DVI dla xboxa 360 czy obojetnie? Takze - ile ma on kosztować, zeby byl solidny i dobrej jakosci dawał obraz.

dvi na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

Ktory z tych moze byc?

A takze:

rozumiem ze z jednej strony ma wejscie pod xboxa 360, a z drugiej do monitora, a do dzwieku jet ten plaski czy jak? Jesli tak to jak go podlaczyc do wiezy? Jakas przejsciowka?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ten płaski to HDMI a ten drugi to DVI, a do dźwięku musisz kupić audio adapter :)
http://allegro.pl/item954905741_oryginalny_kabel_audio_adapter_xbox_360_microsoft.html
Sygnał jest cyfrowy wiec nie będzie różnicy w obrazie na kablu do 1,5m.
 

Lordani

Użytkownik
Użytkownik
Czyli mowisz ze nie warto kupowac tego wszystkiego bo nie bedzie roznicy w obrazie czy jak?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
 

Lordani

Użytkownik
Użytkownik
Aha czyli ten kabel
KABEL HDMI-DVI-D 1,5m NOWY KIELCE SKLEP ALLPLAY (957472402) - Aukcje internetowe Allegro

Tą cienka czesc wczepiam gdzies w xboxie 360, natomiast tego grubego podpinam pod monitor? A jak z tym drugim czyms ORYGINALNY KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 MICROSOFT (954905741) - Aukcje internetowe Allegro . Gdzie to pozniej podczepiam? Tam gdzie teraz mam podpiety moj kabel VGA?

Jesli tak to spoko. A gdzie dokladnie tego cienkiego pindola podczepiam w x360?

Edit: jeszcze jedno.
Xbox 360 Optical Audio Adapter +HDMI SUPER OKAZJA (944139927) - Aukcje internetowe Allegro
Ten zestawik bedzie dobry? Wydaje sie byc gut, tymbardziej ze koles same pozytywy i tanio sie wydaje i oplacalnie. Jak sadzisz?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Aha czyli ten kabel
KABEL HDMI-DVI-D 1,5m NOWY KIELCE SKLEP ALLPLAY (957472402) - Aukcje internetowe Allegro

Tą cienka czesc wczepiam gdzies w xboxie 360, natomiast tego grubego podpinam pod monitor? A jak z tym drugim czyms ORYGINALNY KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 MICROSOFT (954905741) - Aukcje internetowe Allegro . Gdzie to pozniej podczepiam? Tam gdzie teraz mam podpiety moj kabel VGA?

Jesli tak to spoko. A gdzie dokladnie tego cienkiego pindola podczepiam w x360?
Tak, a te drugie pytanie to o napisz jaśniej o jaki kabel Ci chodzi Video czy audio :)
 

Lordani

Użytkownik
Użytkownik
Moglbys jeszcze tylko powiedziec czy Xbox 360 Optical Audio Adapter +HDMI SUPER OKAZJA (944139927) - Aukcje internetowe Allegro to jest faktycznie dobre? Tzn jakosc/cena.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja mam tak podłączone. Tymi samymi kablami (są to oryginalne kable MS od Xboxa 360 Elite) z tej aukcji i jakość obrazu i dźwięku jest super. Tylko musisz mieć wejście HDMI w TV/monitor :)
 

Lordani

Użytkownik
Użytkownik
Aha dobrze że zauważyłem. Bo nie mam HDMI tylko DVI. A np Xbox 360 Optical Audio Adapter +HDMI SUPER OKAZJA (944139927) - Aukcje internetowe Allegro PLUS Przejściówka ADAPTER DVI- HDMI GOLD OD MOBISOFT (958709781) - Aukcje internetowe Allegro dobrze by było? Czy lepiej kupić osobno adapter i tamten kabelek? Bo jak gwarantujesz ze ta aukcja jest OK to tylko bym przejsciowke kupił i było by cacy. Jak uważasz?

Edit: doradź mi jaką przejściówke kupić, bo cena tej pierwszej co podałem mnie troche śmieszy (biorac pod uwafe ze to tylko PRZEJSCIOWKA)
przejściówka dvi hdmi na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro TU MASZ LISTE
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
obojętnie jaką aby była pozłacana :)
 

Lordani

Użytkownik
Użytkownik
Ps. pojawił sie chyba problem. NIE WIDZE W MOIM X360 WEJSCIA HDMI przynajmniej ja nie widze. GDZIE ONO JEST.

bK415A PRZEJŚCIÓWKA HDMI - DVI ŻEŃSKA PROMOCJA (946527419) - Aukcje internetowe Allegro a taka przejściówka. CHOCIAZ TERAZ NIE WIEM CZY NAWET MOGE TO PODLACZYC.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Pod wejściem AV :)
 

Lordani

Użytkownik
Użytkownik
Czy to mozliwe ze ja go nie mam bo za ***** nie moge znalesc. No i chyba nici po lepszej jakosci :(.
 

Lordani

Użytkownik
Użytkownik
To oficjalnie - NIE MAM GO. Nie wiem jakim sposobem ale po prostu go nie mam. Chyba mam jakiegos starego albo cos.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
z którego roku masz konsole?
 

Lordani

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem ale napewno sprzed tych czasów jak dawali HDMI :D. Dzięki za pomoc tak czy inaczej. (ps konsola z 2006).
 

Do góry Bottom