1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RafanoCK, Marzec 18, 2012.

1. RafanoCK

RafanoCK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    CK
    Witam wszystkich. Mam taki problem. Otóż gdy gram w bf3 to czasami mam takie mignięcie obrazu na zielono przez sekundę potem normalnie i tak od czasu do czasu. Nie zauważyłem na razie problemu w innych grach bo nie mam innej gry. Nie wiem czy to może być wina kablu hdmi, telewizora czy xboxa slim(sierpień 2011). Proszę o pomoc.

-=SETH=- //Nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków posiadasz rangę użytkownika. Załóż temat w odpowiednim dziale na forum. Warn.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nie jesteś świeżakiem, nie masz prawa zakłać tematów w tym dziale. Od tego są przydzielone odpowiednie działy, przeczytaj regulamin, za takie coś jest warn :)

Najprawdopodobniej będzie wina kabla, spróbuj na innym to się dowiesz, jak nie to to trzeba będzie szukać dalej.

4. RafanoCK

RafanoCK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    CK
    Może zrozumieją dupka, który jest leniem:) (jakoś wzorkiem przeoczyłem dział). A co do kabla spróbuje przekminić jakiś inny kabel. No zobaczymy. Jak by ktoś miał jeszcze pomysły pisać ;)

Wczytywanie...

Poleć forum