1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obrazek gracza na xbox.com problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Belic, Wrzesień 26, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Siemka mam pytanie jak mogę zmienić obrazek gracza na xbox.com (ten w prawym górnym rogu)?....ponieważ zmieniłem na konsoli zmieniłem też na xbox.com w ustawieniach a dalej w tym obrazku u góry mam STARY OBRAZEK....jak mogę go zmienić?...może to zmienia się na innej stronie? czekam na pomoc.

Sorry z problem..za szybko napisałem post wystarczyło chwilę poczekać i samo się zmienia..temat do zamknięcia

Następnym razem nie piszemy postów pod postem. Do czegoś ta opcja "Edytuj" jest.

#NikoBellic91

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum