1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obroty wentylatora

Temat na forum 'Oprogramowania' rozpoczęty przez helganin, Styczeń 8, 2016.

1. helganin

helganin Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Jakie ustawić obroty wentylatora na xboxie najlepiej?
    Kupiłem xboxa aby kilka gierek sobie przypomnieć i wchodząc w ustawienia mam 20% na sztywno i nie wiem czy to nie za mało i czy lepiej nie dać automatycznej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    auto

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

4. helganin

helganin Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
  5. MrMajst3r

MrMajst3r Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ustawienie prędkości obrotowej wentylatora w dashboardzie jest aktywne tylko podczas pracy w dashboardzie. Po uruchomieniu gry czy programu prędkość wróci do takiej jaka jest ustawiona w BIOSie (standardowo 20%). Skutecznie regulować prędkość można tylko poprzez edycję/konfigurację BIOSu lub w ustawieniach zaawansowanych softmodów (np. Krayzie).

Wczytywanie...

Poleć forum