1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obsługa Aurory

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez imhotep, Wrzesień 17, 2016.

1. imhotep

imhotep Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Przesiadłem się na Aurorę 0.5b z FSD 3 (który przestał pokazywać mi wszystkie gry z dysku) i mam mieszane uczucia. Niby pokazują się wszystkie gry, ale sama Aurora bardzo nie przypadła mi do gustu. Dwa szybkie pytania:
    1. Jak szybko sprawdzić ilość wolnego miejsca na dysku? (FSD sam pokazywał to w prawym górnym rogu)
    2. Jak szybko usunąć grę (łatwiej niż przez menadżer plików)? Jakieś menu kontekstowe przy grze, albo coś?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. imhotep

imhotep Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nikt nie używa Aurory?

Wczytywanie...

Poleć forum