Obsługa płyt DVD+DL przez nagrywrkę

Ziomex2073

Użytkownik
Użytkownik
Mój budżet to 200zł...
Chcę sobie kupić nagrywarkę do wypalania płyt na X'a... Czy mam kupić coś drogiego czy wystarczy np. taki SAMSUNG SH-S223?? Chciałbym abym nie musiał latać co chwile po Verbatimy tylko żeby inne płytki też wypalało bez błędów... Jaką nagrywarkę polecacie? Wszyscy polecają pioneery... Ale słyszałem że dzisiejsze pioneery to pioneery tylko w nazwie...
 

resident202

Użytkownik
Użytkownik
Wie ktoś może czy na rynku pojawiły się jakieś nowe wersje verbatimów?
Chciałem nagrać dzisiaj jedną z nowo zakupionych płyt ale pod Windowsem 7 były widoczne jako uszkodzone/zapełnione więc nagrałem na innym kompie z Xp. Obie nagrywarki to LG tylko modele różne. Ta płytka nagrała się z prędkością x2.4 mimo że ustawiłem na x4, bo ostatnie chyba 3 paczki tak się nagrywały. Pamiętam, że jakieś 3 lata temu jak kupiłem X-a, to właśnie płyty nagrywałem z tą mniejszą prędkością, a ostatnie pudełka były z x4. Czy to możliwe że trafiłem na tak stare płyty? Tylko że tamte też mogłem nagrywać na moim kompie (ale z xp, może to ma jakiś związek).
Ktoś może wyjaśnić jak rozróżniać te dwie wersje gdzie można nagrywać z minimalną prędkością x2.4 od tych z x4??
 

Krzysiekvtec

Użytkownik
Użytkownik
Czy ten model nagrywarki nagra gry xgd3 ? asus drw- 24b5st
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Poczekaj, łączę się z moją kryształową kulą....
Kurde niestety nie działa, wygląda na to, że admin nie zapłacił abonamentu na kryształowe kule.
Niestety, ale nie użyje za Ciebie googli ani nie zerknę na pierwszy post tego tematu.

Musisz sam to zrobić. Przykro mi.

Poza tym, piszesz w złym temacie.
Jest osobny wątek dotyczący Twego pytania.

PS. Odświeżyłem adres do pobrania programu.
Specjalnie dla Ciebie.
 

Krzysiekvtec

Użytkownik
Użytkownik
Z pierwszego posta wynika ze ma odczyt i zapi dl to i moja z laptopa ma. A jednak gdx3 nie nagrywa stad pytanie jak.jeszcze to.sprawdzic ? Sorry za banalne dla was pytania
 

Do góry Bottom