1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

obsługa XZP TOOL do edycji motywów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dlugi72, Wrzesień 19, 2013.

1. dlugi72

dlugi72 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice
    Witam. Jest ktoś kto bawił się w robienie lub przerabianie motywu,skóry z FSD 3 za pomocą XZP TOOL. Bo trochę zacząłem się w to bawić ale przy zapisaniu mojego projektu do pliku xzp. przy pomocy tego programu i skopiowaniu do folderu FreestyleDash/Skin w menu jest widoczny ten skin ale pisze przy nim compressed i nie ma podglądu tylko jest jasne tło w okienku gdzie powinien się pokazać obrazek z wyglądem skórki.Nawet jak rozpakuje tym programem działającą skórkę i nic w niej nie zmienie tylko przekonwertuje spowrotem do pliku xzp.(nowy plik ma taki sam rozmiar jak orginał) też jest jak wyżej.Może ma ktoś doświadczenie z tym programem.Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kondor_PL

Kondor_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę już czasu minęło, i zapewne już sobie poradziłeś. Ja dziś dopiero się tym progsem bawiłem, i bardzo możliwe, że jeszcze ktoś inny zabrnie w ślepą uliczkę. Dodawałem sobie nowe opcje widoku (zamiana pliku CLayut.xml). Faktycznie tak jest, że w menu FSD nie widać skina i podpisany jest jako "compresed".
    Po zaznaczeniu i ponownym odpaleniu FSD przywitał mnie czarny ekran. Niestety dopiero po tym trafiłem na ten post :)
    Zajrzałem do oryginalnego pliku i tego ponownie utworzonego. Okazało się, że ten nowy ma inną strukturę wewnętrzną. Podczas pierwszej kompilacji pliku zaznaczyłem opcję "Version 3". Powinno być Version 1 - dopiero teraz zauważyłem, że nawet dymek jest z podpowiedzią :)

Pozostaje odpalenie FSD z pendrive na USB i podmiana skina w katalogu FSD/Skins na ten prawidłowo wygenerowany.
    Najlepiej żeby plik był tej samej nazwy co ten błędny, ponieważ po ponownym uruchomieniu konsoli, FSD wczyta już ten poprawiony. W sumie to nie wiem czy FSD ma gdzieś jakiś plik konfiguracyjny, który można wyedytować, i wprowadzić ręcznie nazwę nowego pliku.
    to tyle
    pzdr

Używałem tego XZP Tools

Wczytywanie...

Poleć forum