1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obudowa 3,5" ATA, czy XBOX360 odczyta ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mikiq1w2, Czerwiec 3, 2010.

1. mikiq1w2

mikiq1w2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Triciti
    Witam wszystkich !

Posiadam 2 dyski ATA: WD 40GB i Samsung'a 80GB - dawno nie używane... Chciałbym z nich zrobić pożytek i tu moje pytanie, czy ktoś z forumowiczów posiada taką obudowę jak na tej aukcji: " ALUMINIOWA OBUDOWA DYSKU 3,5 SREBRN + ZASILACZ (1050256316) - Aukcje internetowe Allegro " lub podobną i podłączał dysk pod USB do XBOX'a i czy poprawnie działał pod nowym dash'em? I czy jak dysk podzielony jest na 2 partycje to xbox odczyta go jako 2 urządzenia przenośne i będzie korzystał z 32gb ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sniko

Sniko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Siedlce
    ja mam taką tylko że sata, ale nie powinno być żadnych problemów, o ile kieszeń działa poprawnie xbox wykryje ją jak normalnego pendriva

4. mikiq1w2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Triciti
    A próbowałeś może podzielić dysk na partycje ? Tak by mieć 3 partycje, np. 2x 20gb i 1x40gb ? Bo xbox czyta 2 urządzenia po 16gb co daje 32gb, może dysk podzielony na partycje, odczyta jako 2 urządzenia przenośne.

5. Sniko

Sniko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Siedlce
    tego nie próbowałem, ale szczerze mówiąc nie sądzę żeby to się udało, wydaje mi się że jedno USB obsługuje max 16GB i nie da się tego oszukać, ale może są jakieś triki ;]

6. mikiq1w2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Triciti
    Szkoda... No nic, zamówię obudowę, podłącze dysk i wypowiem się czy taki myk działa :D
    POZDRO!

Wczytywanie...

Poleć forum