1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obudowa do hdd - alternatywa .

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Bandzioch, Czerwiec 11, 2009.

1. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    Witam .Otóż mam takie pytanko kupiłem sobie właśnie dysk 120gb z tasiemką , wszystko chodzi dobrze nie narzekam . Ale martwie sie ze zbyt dlugo nie pociagnie , mysle nad kupnem jakiejs obudowy . Na allegro orginalne kosztuja ok 100zl ( wliczona przesylka ) jak dla mnie to zbyt duza cena jak na sama obudowe . Mogli byscie mi pomóc jakąś alternatywną obudowe wybrac ( oczywiscie mysle o tych z allegro np. http://allegro.pl/item651001180_obudowa_dy...2_5_na_usb.html ) , tak aby pochodzil dlugi czas . Cena cos kolo 50zl max . Obudowa musi miec jedną strone pustą , bo inaczej nie podłącze kabelka dysk-konsola . Swoich typów nie mam . Mile widziana szybka pomoc .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    jak tylko nie będziesz rzucał dyskiem to każda obudowa będzie dobra... zresztą jedynym zagrożeniem dla takiego odkrytego dysku jest kurz (zwarcie?).

4. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Kurz powoduje trudniejsze oddawanie ciepła do otoczenia i jest zagrożeniem tylko gdy znajduje się na elementach gorących typu radiator, zasilacz itp. Jeśli w twoim domu nie panują warunki arktyczne ani z lasów równikowych to nic nie stoi na przeszkodzie by dysk leżał sobie na konsoli bez obudowy :)

Wczytywanie...

Poleć forum