1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obudowa ELITE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Baldek, Lipiec 19, 2010.

1. Baldek

Baldek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-g
    Witam.
    Jako, że nie wiem, gdzie umieścić ten temat zakładam go tutaj, aby nie było niepotrzebnego OFFTOPIC'u ;)

A mianowicie. Gdzie mógłbym kupić niedrogą NOWĄ obudowę do Xbox'a 360 ELITE ? Sprawdzałem ostatnio na robsonie. Była za 119 zł, niestety już jej nie widzę.
    I jeszcze jedno pytanie. Orientuje się ktoś może ile chcą w Microsoft'cie za wymianę obudowy ?
    Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oczywiście na Allegro..:)

4. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie sądzę by MS miał ci wymieniać obudowę, nawet za pieniądze. Oni chyba takich usług nie wykonują, gwarancja uszkodzonej obudowy chyba też nie obejmuje.

5. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Oczywiście tez na naszym forum :) Są czasami oferty sprzedaży konsoli na części(w tym właśnie obudów)

6. Baldek

Baldek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-g
    Co do tego, że gwarancja nie obejmuje takich zniszczeń to ja o tym wiem. Myślałem po prostu, że za pieniądze wymieniąją. No nic, trzeba będzie się rozejrzeć.

Wczytywanie...

Poleć forum