1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obudowa lian li dla xboxa

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zlewozmywak, Październik 25, 2010.

1. zlewozmywak

zlewozmywak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mława
    Myślałem odtatnio nad kupnem czegoś takiego. I tu mam kilka pytań: 1. Czy to się opłaca(obecnie mam falcona który ma wentylator 92 na gpu i 80 cpu ale wyglada... łeeee), 2. Ile to kosztuje 3. Gdzie to kupie w polsce

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ta obudowa została wycofana ze sprzedaży/produkcji po tym jak lian li zaliczyło faila w designie. Mianowicie chodziło o to, że czujka pada wireless jest tak schowana, że nie łapie za każdym razem i nawet jak pad się podłączy, to po x-minutach traci synchronizacje z konsolą.
    Próbowali się ratować wydając jakieś fixy i inne pierdoły ale na nic to nie pomogło, w związku z tą obudową zamknęli swoje forum dyskusyjne, bo aż taki był dym w temacie o budzie do iksa :)

Wczytywanie...

Poleć forum