1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obudowy slima.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Toyoda, Październik 23, 2013.

1. Toyoda

Toyoda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć.

Pytanie pewnie głupie ale chciałbym się dowiedzieć z ciekawości.
    A więc, gdzieś czytałem, że konsole Slim 250 GB były tylko w obudowie czarnej błyszczącej a slimy 4 GB były w obudowie czarnej matowej, jest to prawdą ?
    Ja mam Slima 250GB z obudową czarną matową a nie wiem wreszcie jak to jest...

PS. dostałem xboxa już z otwartą paczką, sklepy sprawdzają przed wysyłką czy wszystko jest ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie jest to prawdą, błyszczące były zarówno 4GB jak i z dyskiem 250GB produkowane do jakiejś daty, później zaczęto produkować i 4GB i 250GB tylko w wersji matowej, są jeszcze wersje SPECIAL EDITION - białe jak śnieg :

View attachment 354

pierwsze słyszę ... a w jakim sklepie to kupiłeś ?

1 osoba to lubi.
  4. Toyoda

Toyoda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Musiałem gdzieś to wyczytać w temacie z dość starą datą :)

No tak było, dostałem już otwartą paczkę z konsolą, niby wszystko było ofoliowane i zaklejone taśmą przeźroczystą ale przecież to nie problem było powtórnie zakleić.
    Ciekawi mnie, poco ktoś to otwierał...

5. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Konsole z Obudową błyszczącą zwane Piano były w pierwszych konsolach Slim czyli tylko tych na płycie TRINIITY (Trinity produkowane od początku 2010 do 08/09.2011) były one i w wersjach 4Gb oraz 250GB. Oczywście Trinity miały też obudowy matowe, jednak jak pisałem Konsola Slim produkowna w xx.2010 do 08/09.2011 max) jest możliwe że trafisz PIANO

6. WithheldRug578

WithheldRug578 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja mam 4GB z końca 2012 roku i jest matowa

Wczytywanie...

Poleć forum