Obudowy slima.

Toyoda

Użytkownik
Użytkownik
Cześć.

Pytanie pewnie głupie ale chciałbym się dowiedzieć z ciekawości.
A więc, gdzieś czytałem, że konsole Slim 250 GB były tylko w obudowie czarnej błyszczącej a slimy 4 GB były w obudowie czarnej matowej, jest to prawdą ?
Ja mam Slima 250GB z obudową czarną matową a nie wiem wreszcie jak to jest...

PS. dostałem xboxa już z otwartą paczką, sklepy sprawdzają przed wysyłką czy wszystko jest ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie jest to prawdą, błyszczące były zarówno 4GB jak i z dyskiem 250GB produkowane do jakiejś daty, później zaczęto produkować i 4GB i 250GB tylko w wersji matowej, są jeszcze wersje SPECIAL EDITION - białe jak śnieg :

View attachment 354

PS. dostałem xboxa już z otwartą paczką, sklepy sprawdzają przed wysyłką czy wszystko jest ?
pierwsze słyszę ... a w jakim sklepie to kupiłeś ?
 

Toyoda

Użytkownik
Użytkownik
Musiałem gdzieś to wyczytać w temacie z dość starą datą :)

No tak było, dostałem już otwartą paczkę z konsolą, niby wszystko było ofoliowane i zaklejone taśmą przeźroczystą ale przecież to nie problem było powtórnie zakleić.
Ciekawi mnie, poco ktoś to otwierał...
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Konsole z Obudową błyszczącą zwane Piano były w pierwszych konsolach Slim czyli tylko tych na płycie TRINIITY (Trinity produkowane od początku 2010 do 08/09.2011) były one i w wersjach 4Gb oraz 250GB. Oczywście Trinity miały też obudowy matowe, jednak jak pisałem Konsola Slim produkowna w xx.2010 do 08/09.2011 max) jest możliwe że trafisz PIANO
 

WithheldRug578

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam 4GB z końca 2012 roku i jest matowa
 

Do góry Bottom