1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oceny Batman: Arkham Origins są zaskakująco... niskie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 25, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

OK, wiadomo, że do tragedii daleko, ale po tym tytule „siódemek” bym się nie spodziewał.

Warner Bros Montreal to nie to samo, co Rocksteady? Jeśli do tej pory nie wydawało Wam się to takie oczywiste, to przegląd pierwszych ocen powinien rozwiać wątpliwości. Oczywiście nowa ekipa nie nawaliła, bo wygląda na to, że Arkham Origins to porządna produkcja, ale nie tak genialna, jak poprzednie części. Można się było tego spodziewać?

• Eurogamer- 7/10
    • AusGamers- 7/8/10
    • Polygon- 7/10
    • Gamespot- 6/10
    • GameStar Hungary- 8.6/10
    • OXM- 8/10
    • IGN- 7.8/10
    • Videogamer- 8/10
    • OPM- 8/10
    • CVG- 7/10
    • Xbox 360 Achievements- 92/100
    • Game Informer- 8.50/10
    • GameFront- 86/100
    • El33tonline- 4/5
    • Kotaku- Tak

Jest sporo "ósemek", ale w oczy rzucają się "siódemki" i przede wszystkim "szóstki". To oznacza, że Arkham Origins daleko do ideału. Fani może się nie rozczarują, ale poziom Rocksteady chyba nie został osiągnięty.

Jeszcze gorzej jest w przypadku przenośnej wersji na PlayStation Vitę i Nintendo 3DS. Wygląda na to, że twórcy stwierdzili, że na przenośne sprzęty nie warto się starać i średniak wystarczy. Sprawdźcie sami, jak grę oceniają recenzenci:

• GamesRadar - 3.5/5
    • IGN - 7.4/10
    • Gamespot - 5/10
    • GameInformer - 6/10

No cóż, nie są to noty, po których chce się wybiec z pracy/szkoły i lecieć po grę do sklepu. A szkoda, bo dwu i pół wymiarowy Batman to przecież pomysł z potencjałem, który mógł sprawdzić się na konsolach schowanych w kieszeni. Ktoś wyczuł żyłę złota i postanowił niewielkim kosztem trochę zarobić?

Do tego daleka droga, ale nie chciałbym, żeby Batman znowu kojarzył nam się z średnimi produkcjami. Zmarnować to, co zrobiło Rocksteady - to by była wielka "sztuka"...

A wy zamierzacie sprawdzić nowego Batmana w akcji? Jeżeli tak, to na jakiej platformie? Warto przypomnieć, że pecetowy Batman pojawił się w Polsce razem z konsolowymi, co oznacza, że wyprzedziliśmy np. Brytyjczyków - ci na wersję PC muszą swoje poczekać.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Recenzje nie są dla mnie wyznacznikiem jakości produktu a tylko podglądowym odnośnikiem do danego tytułu. Bo nikt nie będzie mi mówił czy gra jest dobra, idealna czy do du** i nigdy się recenzjami nie kierowałem, bo KAŻDY w tym recenzenci ma swój gust. Jedyną osobą która może stwierdzić czy gra jest dobra czy nie jestem JA sam. Tyle w temacie. Arkham Origin bardzo dobra gra trzyma poziom.

2 użytkowników lubi ten post.
  4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
  5. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Dopiero zaczynam grać w nowego Batmana ale już mogę powiedzieć że gra jest bardzo dobra

6. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    chyba coś ćpali jak oceniali, ode mnie gra otrzymuje 9 jedynym minusem jest parę bugów które dzisiejszy patch chyba naprawił, ogólnie gra jest mega jak każda część serii Arkham.

Wczytywanie...

Poleć forum