1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ochrona dysku przed banem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mklewy, Luty 8, 2011.

1. mklewy

mklewy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    A więc zrobiłem taki sprytny manewr, że odłączyłem dysk twardy i grając po necie (mam lt+) gram na nowym profilu utworzonym na pendrive. I mam takie pytanie jak dostane bana to uszkodzi mi savy i profil z pendrive ale czy gdy podłącze swój oryginalny dysk po banie (na którym gram offline) to mój profil i savy na tym dysku tez ulegnną uszkodzeniu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie rozumie ochrona dysku? Przecież M$ już nie banuje dyski xbox'ów.

4. mklewy

mklewy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    wogule juz nie uszkadza profilów i sawów tak że są odczytywane tylko na zbanowanej konsoli? bo ja mam wrażenie że dalej tak jest

5. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    już od dawna nie banują dysków, jak dostaniesz to normalnie możesz grać tylko że offline lub odzyskać swoje konto na innej nie zbanowanej konsoli, a nawet przenieść dysk do innej konsoli

6. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    Jak dostaniesz bana to możesz grać ofline i nie uszkadza to save' ów i profilów.
    Pomogłem "podziękuj :)

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Po pierwsze M$ nie banuje dyskow, a po drugie nie jestes taki sprytny jak ci sie wydaje. Banowane sa konsole, a nie dyski. Nie wazne czy w momencie bana dysk jest odlaczony czy podlaczony i tak potem nie mozna bylo uzyc zadnego innego na tej konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum