1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ochrona rodzicielska i brak konta

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PiotroBRD, Luty 26, 2016.

1. PiotroBRD

PiotroBRD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam do kupienia konsole po dość atrakcyjnej cenie. Jednak po rozmowie z właścicielem dowiedziałem się, że jest ochrona rodzicielska. Przekazał mi mniej więcej takie informacje:
    "Konsola posiada założoną ochronę rodzicielską, można grać tylko w gry do 16 lat, jest ona od nowości (taką kupiłem) nie posiadam konto microsoft nie zostało podane. Wszystkie numery seryjne są podane w papierach/ na poudełku, podobno można to jakoś inaczej ściągnąć ale nie wiem jak"
    Moje pytanie brzmi, jak to zrobić ? Kupiłbym tą konsole ale to ograniczenie mnie odrzuca.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zadzwonić do Microsoft lub angielski czat. 3 opcja to wykonanie rgh na stałe lub chwilowo

4. PiotroBRD

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurczę, tak myślałem, że kontakt telefoniczny z nimi byłby jakimś rozwiązaniem "może", lecz znalazłem tylko angielski, a po angielsku się niestety nie dogadam. RGH ? nie wiem czy dobrze kojarzę, to oznacza przerobienie konsoli na nieoryginalną tak ? Jeżeli się nie mylę to odpada, chcę cieszyć sięz oryginalnej wersji tej konsoli.

5. PiotroBRD

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poszukałem, skontaktowałem się z supportem microsoft, udało mi się wszystkiego dowiedzieć i jest to banalnie proste jeżeli posiada się numer seryjny konsolki. Dzięki wielkie za pomoc, Twoja odpowiedź zachęciła mnie by jeszcze poszperać, jak ktoś będzie miał podobny problem to po prostu zadzwońcie do supportu microsoft Oni wiedzą dokładnie jak to rozpracować.

Wczytywanie...

Poleć forum