1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ochrona rodzicielska

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adrianst89, Grudzień 3, 2014.

1. Adrianst89

Adrianst89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam temat dla wielu użytkowników zapewne znany.
    Mam xboxa 360 zaktualizowanego do nowego menu, zakupiłem grę gta4 i nie mogę grać ponieważ jest ona od 18oku życia.
    Xboxa posiadam od 2lat z drugiej ręki. Nie mam kontaktu ze sprzedającym.

Próbowałem używać już kilku sposobów:
    1. wyczyszczenie pamięci podręcznej
    2. format dysku.
    3. kombinacja:
    FIRST ONE: Left Trigger | Right Trigger | X Button | Y Button | Left Bumper | Right Bumper | Up On Dpad | Y Button | Y Button | X Button
    SECOND ONE: Left Trigger | Right Trigger | X | Y | Left Bumper | Right Bumper | Down | Y | Up | Down | Down | Down | Down | Down

po wklepaniu jakichkolwiek kombinacji powraca mi do poprzedniego menu nawet jeżeli nie naciskam buttona B

czy ktoś ma jeszcze jakiś dobry i działający sposób? przeczytałem godziny w internecie i nie znalazłem odp.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Kombinacji z pada na unlock w teori jest ponad 20 tysięcy wiec troche klepania masz... :) odczyt nandu, z smc możesz sobie odczytać kod.

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dzwoń na infolinię M$.

5. shte-fun

shte-fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Suwałki
    Chyba jedyny sposób. Kiedyś kupiłem konsolę z blokada rodzicielska. Klikałem co popadnie i nic nie dawało. Pewnego dnia wszedłem i spróbowałem jeszcze raz i udało się. Łut szczęścia.

6. Adrianst89

Adrianst89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sowa możesz jaśniej :)
    do do kontakty z m$ to tylko w języku angielskim i żeby się dodzwonić to też długo trwa.

7. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Jabar zdaje sie ze ms nie chetnie na infolini udziela info o kodzie. Do autora, musisz odczytać nand programatorem, jezeli nie umiesz lutowax to tylko serwis. Chyba ze na infolini ci sie uda :)

8. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    Zadzwoń do ms i ci podadzą normalnie kod.
    Ja też tak miałem i nie było żadnego problemu tylko musisz podać numer seryjny aby zarejestrowali ja w systemie

Podadzą ci kombinacje przycisków aby przywrócić konsole do stanu początkowego

Numer na infolinie 22 594 19 99

Wczytywanie...

Poleć forum