1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oco chodzi z cieniami w grze???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartimen1984, Grudzień 20, 2010.

1. bartimen1984

bartimen1984 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy ktos ma podobny problem. w grach mafia 2,gta 4,RDR, MoH Black ops itp posiadam cienie tzw ziarniste co bardzo zle wyglada w graniu. Nie wiem czy to problem kabla hdmi(mam samsunga B650 lull hd) czy konsoli (mam xbox elita z sierpnia 2009). nie wiem czy zgłaszac to na reklamacje czy to normalne ze xxox ma problem z rendenem cieni???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Xbox nie posiada takiej mocy by wszystko idealnie wygładzić, Antialiasingu podlegają postacie oraz otoczenie ale nie cienie. Może sie to wyda śmieszne, ale cienie pochłaniają dużo mocy zarówno Pc jak i konsol...

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Czyli jest to calkowicie normalne i nie masz sie czym przejmowac. U kazdego te cienie tak wygladaja.

5. Doczu

Doczu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pinecity
    albo może spróbuj na TV wyłączyć sztuczne podbijanie liczby klatek

Wczytywanie...

Poleć forum