1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Od czego ten 3RoD?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez krosfajer, Styczeń 21, 2009.

1. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam

Podłączałem sobie X'a do TV, ale trochę mi się pomyliło tzn. wpierw podłączyłem zasilacz do gniazdka i do xboxa, a potem przy podłączaniu HDMI od telewizora (którego zapomniałem wyłączyc) przeskoczyła iskra, więc odłączyłem zasilacz, podłączyłem HDMI, włączam konsolke i zobaczyłem 3 czerwone diody.

Po wyłączeniu i włączeniu konsoli znów to samo, więc odłączyłem intercooler, HDMI i odpaliłem - włączyła się i wszystko było dobrze.

Teraz nie wiem, czy ten 3RoD był spowodowany tą iskrą, czy intercoolerem (a może jeszcze czymś innym) i nie wiem, czy problem może powrócic?

Moja konsola to Falcon z 07.2008 z softem iXTREME 1.5.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    3 diody pojawiaja sie też czasem ( chyba ) jak cos jest źle podłaczone lub podłączone ale nie dokońca np. nie dociśnięty kabel

4. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Hehe mialem tak samo ze prz podlaczeniu mi iskra przeskoczyla i sie ring na czerwono zaswiecil.Ale wlaczylem konsole od nowa i wszystko dzialalo jak sie nalezy,i do tej pory dziala:p
    Tak jak kolega napisal ze czasem jak sa zle polaczone kabelki tez czasem wyskakuje RROD.Takze sie nie przejmuj zbytnio:p

5. Monny

Monny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od zle podlaczonych kabli wyskakują 4 czerwony diody, a to nie jest RROD (3 czerwone diody). Chyba ze ktos nie rozroznia 3 i 4. I nie wiem czy wiesz ale intercooler tylko pogarsza sprawe zamiast pomagac. Ludzie zrobili to dziadostwo tylko po to by zarobic kase na wystraszonych piratach.

6. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Już odłożyłem to dziadostwo na bok, głównie tylko śmierdzi i hałasuje.

2@up

Dzięki, uspokoiłeś mnie.

7. ariel23

ariel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mialem tak samo i problem leżał wlasnie w zle podlaczonym kablu; nie ma sie wiec czym stresowac :)

8. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Najlepiej to wyrzuć ten intercooler albo go spal, nie podłączaj go więcej do konsoli bo tylko Ci ją zepsuje.

9. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Piny ci przepali i po xboxie :)

Wczytywanie...

Poleć forum