1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Od czego zaczynałeś? Dlaczego wybrałeś xboxa? Czego oczekujesz od forum?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez x-sauber, Lipiec 10, 2010.

1. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Jak w temacie. Siedzę na forum ponad dwa lata zaraz stuknie 200postów i tak sobie myślę że trzeba założyć z tej okazji jakiś swój temacik. Wiec lecimy:

1. Hmm myślę ze pierwsza była c64 ale to nie konsola wiec jedziemy dalej. Amiga cdtv - bardzo miłe wspomnienia, grałem na niej dość długo, potem było atari, wspomnienia nasuwają mi starego podcziwego pegasusa. Potem nastąpił przeskok techniczny był to może rok 1997 i zakupiłem psx :) I to był błąd nie mogłem na lekcjach w szkole wysiedzieć i musiałem sie urywać żeby pograć w serie re, silent..., abe..., no i oczywiscie gran turismo. Szaraczek leży do dziś gdzieś w szafie. Potem kupiłem dreamcasta nie no maskra przesiadka z psx robiła swoje zawsze mi zazdroscili ze mogę grać w re code veronica :) Wydaje mi się że to jedna z lepszych konsol segi, może to z semtymentu. I teraz przechodzę do punktu 2.

2: Dlaczego sam już nie wiem, sega była sony było, ziomki śmigają na ps2, wiec sobie myślę trzeba wprowadzić odmianę i dokonałem zakupu 360. I jestem z tej stajni bardzo zadowolony. Nie zamienił bym jej na żadną inna. Teraz w celach kolekcjonerskich oczywiście zakupione po 360 to : pierwszy x, ps2 , ps3 - jeszcze jej nie odpaliłem ale pracuję nad dnią.

3. Czego oczekuję od forum :)
    Myślę że jak bedzię tak jak jest to bedzie w porządku miło patrzeć jak forum się rozwija.

Z mojej strony to już wszystko zapraszam do wypowiedzi.
    Jeżeli temat jest w złym dziale proszę o przeniesienie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    Od czego zaczynałeś?
    Hmm... to bylo dawno temu ;p najpierw chyba C64 ale nie przypadlo mi do gustu, pegazus do dzis milo wspominam :) potem starszy brat kupil psx no i sie zakochałem ;p Gran Turismo, Tekken 6, Harvest Moon, Resident Evil 3, Driver, Syphon Filter, Crash Bandicot i mogl bym tak jeszcze długo wymieniac gralem dniami i nocami ;p az brat sprzedał psx ale z pomoca przyszła mama i kupila nowego :) potem byl PS2 (raczej z sentymantu do PSXa) nie gralem zbyt duzo mialem ledwie kilka gier. Potem dylemat x360 albo PS3, wybralem Xa i jestem z tego do dzis zadowolony, to moj drugi Xbox360 pierwszy dostal bana i go sprzedalem.

Dlaczego wybrałeś xboxa?
    Dlatego ze PS3 nie dalo sie przerobic a wydawac na orginaly to nie dla mnie ;p od tamtego czasu duzo sie zmienilo, mam nowego ixa przerobionego lecz bede zmienial na ogrinalny FW mam juz 3 orginaly ;)

Czego oczekujesz od forum?
    Chce pomagac innym ale takze otrzymywac pomoc od innych, mam nadzieje ze gdy bede mial XBL to znajdzie sie ktos z forum kto zemna w cos pogra poznam jakas grupe ludzi ktorzy graja w to co ja i w ogole ;p

Pozdro i sory za błedy ;)

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Atari 2600
    2. Bo mialem na niego film.
    3. Daj....daj lamp......daj.....daj pompke : O

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1.Gameboy
    2.Takie widzimisię...
    3. Ban dla blooodddaa!!!!

6. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    1.Pegazus
    2.Możliwośc przerobienia.
    3.Pomocy, porad, :D

7. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Podróbka pegazusa i Super Mario Bros :) Wszystko z chełmskiego targu.

8. sunshine07

sunshine07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Commodore 64, Pegasus, potem już tylko PC
    2. W sumie to przypadek, nieplanowany
    3. Przede wszystkim wiedzy, porad i ciekawostek ;)

9. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
  10. WithheldRug578

WithheldRug578 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10