1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Od dziś można przesiadać się na Windows 10 - za darmo

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 29, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dziś ważny dzień dla Microsoftu i wszystkich użytkowników systemów z rodziny Windows. Amerykański gigant wprowadził do obiegu Windows 10, który można pobierać za darmo w przypadku posiadania Windows 7 lub 8.

Użytkownicy Windows 7 lub 8 mogą pobierać darmową aktualizację swoich systemów do Windows 10 poprzez klikniecie w logo po prawej stronie swoich pasków zadań na pulpicie. Następnie wystarczy podać swój adres email i czekać na kod aktywacyjny od Microsoftu.

Strategia Microsoft jest następująca: zachęcić jak największą ilość użytkowników do zainstalowania Windows 10 na swoich komputerach, tak by ujednolicić wykorzystywaną wersję systemu operacyjnego.

Spore atrakcje Microsoft przygotował dla graczy. Dzięki aplikacji "Xbox" umieszczonej w Windows 10 możemy streamować gry z XONE na PC i na tablety z Windows 10. Gigant z Redmond pracuje cały czas nad zapewnieniem streamowania również w drugą stronę - z pecetów na konsolę. Windows 10 ma również w przyszłości zapewnić dostęp do Game DVR oraz do opcji zabawy "cross-device", czyli np. wspólnej rozgrywki posiadaczy XONE i PC.

Jeśli zastanawiacie się nad przesiadką na Windows 10 warto to zrobić w najbliższym czasie. Na stronie Microsoft podano informację, że "darmowa oferta nie będzie trwać wiecznie".

2. Lotnik421 Xbox One

3. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    pięknie ladnie a mi rano przy probie aktualizacj iwin 7 do 10 wyskoczył blad80240020 i d... nie win 10

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hm przecież już chyba od tygodnia można przesiąść się na Win10.

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Chyba rtm...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

6. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Ja już przeszedłem na Windowsa 10 bez problemów :) Przywróciłem go również do stanu początkowego, co miało tylko usunąć ustawienia, a wyczyściło mi cały dysk ssd na którym miałem kilka gier, w tym Skyrima z ponad 30 modami ;/

7. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    mówimy o partycji C:/ ? nie uwierzę, że nie było adnotacji o czymś takim...

8. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja własnie upgraduje. Ssd mam totalnie pusty bo po formacie i kupnie one'a nic nie instalowałem :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

9. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Oficjalna premiera dziś ale było można już być beta testerem od pół roku ;)

Ja korzystam z Windowsa 10 od miesiąca miałem wtedy małe problemy bo to oczywiście wersja beta była ale po kilku dniach się z nimi uporałem i tylko potem instalować aktualizacje pozostawało już bez żadnych problemów :D

10. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Ja już pobrałem W10. Streaming działa rewelacyjnie, zero lagów, obraz w świetnej jakości :)

11. je2bisty

je2bisty Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, także dzisiaj zainstalowałem Win 10, chciałem przetestować streaming z XO ale nie widzę w aplikacji xbox app ikonki połącz/connect ... nie rozumiem ... w preferencjach opcje stremowania włączone, XO podłączony kablem do rutera w którym bezprzewodowo jest połączony laptop z Win 10 - więc są w tej samej sieci a mimo to wygląda jakbym miał jakąś okrojoną wersję - poniżej zrzut ekranu z apki xbox - ktoś ma jakieś pomysły ? dodam że Win 10 jest w wersji PRO 64 bit, oczywiście pełny i oryginalny.

link do grafiki

http://1drv.ms/1Da3gQu

12. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Wchodzisz w aplikację, klikasz na "Start" (obrazek domu" i od lewej strony masz "ostatnio grane" poniżej te gry i pod tym jest "Streamowanie gry".

13. p0358

p0358 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Lagów nie ma, ale jest delay i gorsza jakość

14. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ten win 10 trzeba jakos uruchomić czy samo zaktualizuje ? Bo mi tylko komunikat wybiło ze powiadomi mnie gdy będzie aktualizacja i cisza nic nie ma .

15. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Musisz wejść do Store i otworzyć tam stronę apki Xbox. Powinna się wtedy zaktualizowac. W sysytemie masz ver 5.6 a o aktualce 7 coś. Wtedy to będziesz miał opcję połączenia z konsola.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

je2bisty lubi to.
  16. paTherion

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Na dole po prawej stronie masz ikonkę win10. Jak się ściągnie w tle to Cię powiadomi tam i będziesz mógł instalować.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

17. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    czy jest tutaj ktoś z programu insider i robił już podmiankę z buildów insider na build rtm z kluczem z np win7 ? Ja miałem zainstalowaną 7, ustawiłem się w kolejce po update do 10. Następnie zainstalowałem build z programu insider i teraz nie mam żadnego promptu o akutalizację tego buildu do RTM. Gdzieś wyczytałem, że system sam powinien zapytać się o klucz. Dodam że robiłem update z 7 na 10 a nie czystą instalkę. Konto microsft też mam podpięte pod win. Wczoraj nawet wyłączyłem też otrzymywanie buildów z programu insider, żeby nie pobierał mi nowszych buildów. Pobrałem też build RTM i uruchomiłem aktualizację pod 10 (ponownie nie clean install). Nadal to samo, brak jakiegokolwiek komunikatu o klucz. Na maila też nie dostałem żadnej informacji potwierdzającej rejestrację/aktywację czy cokolwiek innego.

18. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    475
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jest dobrze aktualizacja przeszła bezboleśnie , wszystko działa jak należy :)

19. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Ok dzieki to poczekam , wam dlugo sie to w tle pobieralo ? Na obydwu laptopach mam to samo , zarezerwowane gdy wchodze jak mowisz w ikone win10 na dole po prawej to caly czas mam ( OK, powiadom mnie gdy wszystko bedzie gotowe )

20. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    765
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    to pozostaje ci czekać ja rośniesz 2 lapki i czekam nie spieszy mi sie z win 10

zastanawia mnie tylko jedno jak zapyta o klucz a moj sie niestety wytarł (pod spodem lapka )

21. paTherion

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Na dysku C spójrz w ukryte pliki systemowe i pojawi się katalog Windows bt. Jakoś tak. Mój ważył 6GB kiedy instalka była gotowa. Wczoraj rano mi to wyskoczyło już. Może zależy od czasu kiedy była rezerwacja robiona.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum