Od krawężnika do gwiazdy policji, czyli kolejny gameplay trailer z L.A. Noire

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Trzy słowa, to będzie rewelacja. Kolejny gameplay trailer z L.A. Noire sprawił, że mam ciarki, a to zdarza mi się bardzo rzadko.



Ta gra ocieka klimatem, a tam ocieka, ona w nim jest unurzana. Nie wiem, co mam pisać oprócz tego, że to trzeba obejrzeć, w to trzeba zagrać. L.A. Noire zostawi konkurencję w blokach startowych. Wiem, że mój optymizm i emocje mogą wielu denerwować, ale cóż z tego, kiedy na naszych oczach może urodzić się legenda.


Podoba mi się tu wszystko, od grafiki, po postacie i pomysł na poprowadzenie fabuły. Będzie się działo, oj będzie.

Źródło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

VipKuzKo64

Banned
Obejrzałem Trailer i mogę powiedzieć tylko, że kolory w grze wydają mi się być takie 'ciepłe'. Po za tym moim skromnym zdaniem grafika wydaję się być, że tak powiem 'stara', a otoczenie troszkę za bardzo kolorowe. Nie ma porównania według mnie np. z Red Dead Redemption gdzie wszystko było tak bardzo realistyczne, że zdawało się oglądać film a nie grać.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
To Rockstar po prostu !
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Również mam pobodobne uczucia co kolega wyżej. Ponadto wydaje mi się , że poza fabułą nie będzie co robić w tym mieście , bo wygląda ono na puste. Walka wręcz jest źle wykonane i model jazdy chyba nazbyt arcadowy... I to tyle , bo muszę i tak w to zagrać , mam nadzieję , że się nie zawiodę.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tak oby fabuła była na prawdę taka gruba jak się zapowiada a nie 2-3 fajne misje a reszta to powtórki i badziew. Chociaż wierze że R* się postara :)
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo fajny gameplay,Rockstar robi chyba najlepsze gry:D
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Ta mimika twarzy, w końcu wygląda to jak na filmie, pięknie!!!
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
trailer miazga. ciągle niemogę przebolec braku napisów PL w tej grze...
 

arecki2028

Użytkownik
Użytkownik
Super fabuła i piękna grafika wszystko czego potrzebuje gracz :)
I niech ktoś mi powie, że trzeba wymieniać konsole :)
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
trailer miazga. ciągle niemogę przebolec braku napisów PL w tej grze...
To będzie okazja na poduczenie się angielskiego ;]
 

T0Mmy

Banned
Jak to dobrze mieć konsole . PCtowcy mogą pozazdrościć . Gierka bedzie wybitna
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze , że wątek główny ma trwać ok. 30godz. Mam nadzieję , że nie będziemy się nudzić i że gameplaye tylko z wersji PS3 nie świadczą negatywnie o wersji na Xboksa 360. No tylko czekać , premiera już niedługo.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Obejrzałem Trailer i mogę powiedzieć tylko, że kolory w grze wydają mi się być takie 'ciepłe'. Po za tym moim skromnym zdaniem grafika wydaję się być, że tak powiem 'stara', a otoczenie troszkę za bardzo kolorowe. Nie ma porównania według mnie np. z Red Dead Redemption gdzie wszystko było tak bardzo realistyczne, że zdawało się oglądać film a nie grać.
Graficznie miazga a te kolorki budują tylko lepszy klimacik :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom