1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

od której gry wgrywany jest nowy dash?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Denilson, Wrzesień 27, 2011.

1. Denilson

Denilson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam takie pytanko, mam iextreme bodajże 1.6 i wgrywałem tą metodę 3xdash żeby zagrac w gry z AP a ostatnia grą jaką nagrywałem to własnie nfs hp lub assassins creed brotherhood, z tego co wyczytałem już nowa fifa ma nowego dasha i usunie mi przeróbkę, i mam takie pytanko od kiedy gry już mają tego nowego dasha, na jakie mogę sobie jeszcze pozwolic??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Od 15 licpa. NA ŻADNĄ NOWĄ GRĘ NIE MOŻESZ SOBIE POZWOLIĆ... Omg ludzie - od tego macie ABGX i podział na wave.

4. Neitan

Neitan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cz-wa
    Jeśli się nie mylę to gra z wave 12 potrzebuje już nowego dasha. Tak jak pisał Rob1N_PL spawdzaj gry abgx'em ;)

Wczytywanie...

Poleć forum