Od października nauka gry na gitarze będzie jeszcze łatwiejsza

TigraTeam

Banned


Rocksmith 2014 Edition jest kontynuacją wydanego w 2011 roku Rocksmith. Twórcy bardzo ambitnie podeszli do swojego projektu i postanowili rozszerzyć, a zarazem polepszyć każdy najmniejszy element gry.


Rocksmith 2014 Edition przez zabawę uczy gry na gitarze. Gracze podłączają swój instrument do konsoli, a następnie poprzez małe kroczki uczą się wszystkich podstawowych chwytów. Po przejściu pierwszych lekcji rozpoczynają się te poważniejsze, które sprawiają, że amatorzy uczą się utworów gigantów rocka!

Przedstawiciele Ubisoftu postanowili nie tyle rozszerzyć, co całkowicie przebudować rozgrywkę. Projektowanie rozpoczęto od stworzenia nowego menu, które jest jaśniejsze, łatwiejsze w obsłudze i bardzo szybkie. Tryb Master został udoskonalany dzięki opiniom graczy. Do gry dodano kolejne 10 zręcznościowych mini-gierek, a tryb Riff Repeater, który pozwala na ćwiczenia danych fragmentów piosenek, został ulepszony o możliwość pełnego ustawiania „w locie”, co pozwala na szybszą i dynamiczniejszą naukę.

Rocksmith 2014 Edition nie może zabraknąć kultowych utworów – w grze znajduje się 50 zupełnie nowych piosenek, włączając w to największe hity. Dodatkowo biblioteka ta może zostać powiększona dzięki kompatybilności wstecznej – wszystkie tytuł, które pojawiły się w pierwszej odsłonie Rocksmith mogą zostać przeniesione do nowej wersji gry.

Wielką innowacją edycji 2014 jest Tryb Sesji – młodzi gitarzyści mogą uczestniczyć w koncertach razem z wirtualnym zespołem, który dynamicznie dostosowuje się do gry przyszłych idoli nastolatek. Tak wygląda nowy tryb rozgrywki:


Rocksmith 2014 Edition zadebiutuje w październiku.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

markus9292

Użytkownik
Użytkownik
Może to mnie zmotywuje do nauki gry na gitarze :peaceful:
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
mnie interesuje tylko czy kabel będzie ten sam, jeżeli tak to może będzie w sprzedaży gra bez kabla. bo tak naprawdęcena tej gry to w większości właśnie kabel
 

swiniolak

Użytkownik
Użytkownik
Kabel pozostaje ten sam i jest mozliwosc zakupu gry bez niego, ubisoft potwierdzal ta informacje. A jesli chodzi o sama gre to jest to cos wspanialego do nauki gry na gitarze. Mozna zrobic ogromne postepy w bardzo krotkim czasie jesli tylko sie cwiczy. Ja gdy tylko kupilem rocksmitha jakies 8 miesiecy temu, tylko kilkukrotnie wyciagalem go z napedu konsoli. Gdyby ktos zamienil moja konsole na skrzynke odwarzajaca jedynie rocksmitha i tak nie zauwazylbym roznicy. Polecam ten tytul wszystkim, ktorzy chcieli by sie nauczyc grac na gitarze, bo dzieki tej grze staje sie to znacznie latwiejsze.
 

Camilo

Użytkownik
Użytkownik
Super! Wszystko w jednym słowie

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
 

ryyyAv

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
od dawna przymierzam się do tego ale czy wie ktoś czy nie ma szans kupić/zrobić taki kabel taniej? Bo teraz ile kosztuje? Gdzie kupujecie kabel ?
Bardzo mi zależy..
Pozdrawiam
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
ja ostatnio widziałem w jakimś media coś tam rocksmith'a za 130 zł wersję pc. Więc to chyba nie tak dużo (oczywiście z kablem).
 

Do góry Bottom