1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Od teraz można wymienić zasilacz Xboksa One poza gwarancją

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 12, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wymiana zasilacza była do niedawna niemożliwa bez wysłania konsoli do serwisu Microsoftu na podstawie gwarancji. Sam Major Nelson ogłosił, że MS zaoferuje taką usługę za odpowiednią opłatą.

Larry "Major Nelson" Hryb wstąpił z tą nowiną do wpisu na reddicie, by podnieść na duchu tych, którzy bezskutecznie poszukiwali sposobu na zastąpienie kostki zasilającej na własną rękę.

Posiadacze XOne mogą odesłać swoją starą kostkę i otrzymać nową za 35 dolarów (ok. 130 zł) lub nabyć nową za 50 zielonych (ok. 186 zł). Należy w tym celu posiadać konto na stronie Microsoftu oraz zarejestrowaną konsolę.

Usługa nie jest jeszcze dostępna poza Stanami Zjednoczonymi, jednak niewątpliwie logicznym ruchem wydaje się być rozszerzanie jej zasięgu na pozostałe kraje, w tym te europejskie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Bardziej opłaca się kupić na allegro.

Xperia Z3

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie, taniej na allegro mnie wyjdzie niż wysyłka do nich :D

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Nie jestem w temacie , jakaś wada jest z zasilaczami ze wniesiono taka zmianę ?

6. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie ma żadnej wady po prostu udostępnili taką możliwość np. gdyby ktoś nie chciał czekać na wymianę zasilacza od MS tylko kupić od ręki :)

warone lubi to.
  7. rasomaso

rasomaso Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Jakby ktoś z Was miał kupować zasilacz do XO z allegro, to radzę dopłacić i kupić orginalny. Niedawno musiałem sam kupić do swojego nowy zasilacz i kupiłem zamiennik za około 60pln z allegro... Panie hałas robił większy niż PS4 na pełnych obrotach. Szybko kupiłem z allegro drugi, tym razem orginalny za 120pln i śmiga cichutko aż miło.

dawid07051994 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum