1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Od wtorku zmiany W Halo Reach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Archont666, Październik 3, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    [​IMG]W najnowszym biuletynie Bungie uściśliło, że zapowiadane zmiany w playlistach Halo: Reach pojawią się już od najbliższego wtorku, 5 października. Szczegóły na ten temat sprawdzisz w rozwinięciu newsa. Na dalszą część miesiąca planowane jest wprowadzenie modyfikacji do systemu wyrzucania za zabijanie swoich, poprawienie trybu Firefight (m.in. wyłączenie friendly fire), czy też dodanie do spisu osobnej listy Team Snipers. Z kolei dzisiaj w nocy Bungie ukarało osoby nabijające sobie kredyty w nieuczciwy sposób, np. resetując wyzwania. Podobno 15 000 osób straciło rangi i zgromadzone punkty.

Team Slayer
    SWAT is taking one in the face (being removed) and the weighting for all other gametypes will be adjusted to fall in line with voting data. Expect – surprise, surprise – more traditional Slayer offerings to appear.

Team SWAT
    SWAT gametypes that are removed from other playlists are being incorporated into their own, unique playlist with adjustments made to modes and maps based on voting data (farewell SWAT on Hemorrhage, you sucked and everybody hated you).

Team Objective
    Powerhouse will now feature several more gametypes, including 1 Flag and Stockpile. Because Powerhouse is awesome and we don’t get to play it enough.

Multi Team
    Rocket Race is being added. You win by staying on the Mongoose and racing to the checkpoints. (Oh, who am I kidding, you’re just going to hop off and try to assassinate people, aren’t you?)

Big Team Battle
    SWAT and Classic are being removed and the frequency of Snipers is being reduced based on – you guessed it – voting data.

Arena Doubles
    Boardwalk and “Pro” options are both being removed. Default Zealot is being replaced with Arena Zealot, a map variant which features modified initial player spawns and a soft-kill zone in spaaaaaace.

Team Arena
    “Pro” options are being removed. Arena Zealot (details above), is being added.

Score Attack
    Credit earn rates for Gruntpocalypse are being reduced to fall more in line with other modes.

General Matchmaking
    Alongside the major alterations listed above, a myriad of much needed fixes and tweaks to the experience will also go into effect on Tuesday, including a metric ton of small, but annoying bugs and gameplay issues that we’ve identified and earmarked for eradication. As these updates go live, Jeremiah will publish the full details to our Optimatch forum so you can pore over the subtle nuances of each individual change.

Halo: Reach - pierwsze zmiany od wtorku | Aktualności

Z jednej strony dobrze,że wprowadzają zmiany.Z drugiej będzie mniej kredytów na score attacku za tryb Gruntapocalipse.Ja non stop gram na tym :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Jeszcze bardziej dopracowany, genialny multi!

4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    BRAWO!!! Niezbyt podobało mi się to że trzeba głosować gdy chcialem sobie zagrac w SWAT albo zwyklego SLAYER pograc. Jeszcze raz brawo dla bungie! To chyba jedyne studio ktore przejmuje sie krytykami ludzi. No teraz to juz bedzie multi w 100% perfekcyjne!

5. Gleba

Gleba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Żeby tylko servery były dopracowane i usunęli friendfire bo te kicki za zabijanie swoich to całą przyjemność z gry psują -_-

6. shakal

shakal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam tego tytułu jeszcze u siebie na konsoli, grałem natomiast u sąsiada, multiplayer full wypas, widzę że chcą go dopracować w 100% gratulacje

7. Fu.off

Fu.off Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak właśnie, i za to kilkunastominutowe banowanie powinni płacić odszkodowania, gdyż pozbawiają ludzi, którzy kupili grę możliwości grania w nią na live a nigdzie nie było i nie ma mowy (żadnego regulaminu) o zabranianiu grania za wcześniejsze opuszczenie gry czy frendfire. Tak więc wychodzi na to, że kochane Bungie robi co chce. Nie piszcie tu czasem, że mają rację, bo może i ją mają, ale takiego czegoś jak kilkunastominutowe bany nie powinno być. Płacę za live, kupiłem grę więc mam prawo do gry w nią na live a nie żeby mi zabraniano w nią grać, co to za jakieś nie pisane zasady?

8. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak to nic nie napisali?? Przecież gdy wyjdziesz pare razy z meczu powiadamiaja cie ze zostaniesz banowany jezeli wyjdziesz jeszcze raz z meczu. Problemy z angielskim?

9. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Za notoryczne wychodzenie z meczów są bany czasowe.Za każdym razem dostajesz ostrzeżenie.Jest to dobre ponieważ ludzie np. nie chcą gra w dany tryb i wychodzą,zostajesz w sam na pełną drużynę przeciwnika i kicha.FF powinien byc jakoś konkretniej zrobiony.Mnie i innym osobom zdarzało się wyleciec z meczu za zabicie burgera który podczas wymiany wpierdzielił się pod karabin.

10. ing00

ing00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ŚŚ
    hmm...skoro nie podoba sie komus granie multiplayer, ze jest zmuszony wychodzic z meczu to taki banik na 15 minut nie jest to dla niego jakas straszna tragedia. No chyba ze ktos czerpie przyjemnosc z teamkillowania i wychodzenia z meczy. Ja osobiscie nie zostalem ani razu ukarany banem jak i kazdy z moich znajomych, wiec problem raczej tkwi w graczu niz w systemie :]

11. Fu.off

Fu.off Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Słuchaj stary, nie pędź tak do przodu bo cie może z tyłu zabraknąć. A jak ktoś ma problemy z necikiem to co? A tak na marginesie to niedługo przed uruchomieniem konsoli zobaczysz komunikat, że jeżeli będziesz miał konsolkę podłączoną do live mniej jak godzinę dziennie to dostaniesz banika odnośnie następnego dnia. Ludzie ja nie napisałem czy to słusznie czy nie słusznie z tym banem ale jak to się ma do przepisów prawa, do grania w tę grę na live, do przepisów odnośnie live itp. To, że wyświetla się komunikat w niczym nie usprawiedliwia wydawcę. Jeżeli wszystko ma być ok,to przed zakupem gry każdy powinien być poinformowany o takich przepisach i wtedy albo kupi albo nie tę grę. Przed zakupem live jestem informowany o zasadach i albo się zgadzam wykupując go albo nie.

12. spioszeq

spioszeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Nie masz się czego już czepiać? W swoim życiu spotkasz/spotkałeś miliony takich wyimaginowanych niesprawiedliwości. Wczoraj mi założyli domofon cyfrowy w moim bloku, i co miałem jakiś wpływ na to mimo iż mam własnościowe mieszkanie? Mnie się podobał stary analogowy, a te piz*** zamontowały nowy bez pytania mnie o zdanie i nic mnie o tym nie informując!!!!1111

Moim zdaniem bardzo dobrze robią, że cały czas dbają o produkt, mimo iż zbili już na nim pokaźne pieniądze.

13. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    A wdg. mnie to banowanie za teamkille i wychodzenie podczas meczu to dobre rozwiązanie. Ostatnio gdy grałem to jakiś baran z mojego team'u mnie ubił tylko dlatego, że mu snipe buchnąłem.

14. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    I przykład KuBaNa pokazuje dlaczego te bany są dobre :) Żeby odciąć wkurzające dzieci od gry :DD

15. Gleba

Gleba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gorzej jak rzucisz granat w invasion na przejmowany punkt i dostaniesz banana -_- Zrobili by 3 opcje wywalenie,oszczędzenie lub jakąś chwilową karę np chodzenie tylko z plasma pistolem przez 1 min :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum