1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Od zapowiedzi Crysisa 3 dzieli nas tylko kilka dni?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 11, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Już 16 kwietnia do sprzedaży trafi najnowszy numer nordyckiego (Szwecja, Norwegia) magazynu GameReactor. Zaprezentowany cover zdradza, iż główna zapowiedź dotyczy "sequela przepełnionego akcją". Cóż, już teraz mamy co najmniej dwie poszlaki, jakie każą nam wierzyć, iż chodzi tu o tzw. pierwsze, a zarazem ekskluzywne spojrzenie na... Crysisa 3.

Po pierwsze, szef i założyciel firmy Crytek - Cevat Yerli za pośrednictwem Twittera potwierdza, iż za kilka dni coś się wydarzy. Już teraz pisze o swojej wielkiej ekscytacji. Drugi dowód to sama okładka GameReactora, która zawiera w sobie ukrytą informację. Zarośnięte kompleksy budynków pasują do koncepcji "dwójki". Jednak ważniejsze jest to, że po zmianie jasności i kontrastu nasze oczy zobaczą charakterystyczną strukturę nanokombinezonu.

Co ciekawe, niektórzy obstawiają opcję oficjalnej zapowiedzi Homefronta 2. Ja jednak zostaję przy wariancie z trzecią odsłoną marki Crysis, która zostanie wydana na PC, PS3, X360 lub na nową generacje konsol

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Raczej na pewno C3

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jedynka, Warhead i dwójka były moim zdaniem genialne, oby i trójka taka była, a będzie miodnie ;)

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jedynka i Warhead w dalszym ciągu jak dla mnie są grami kozackimi, wyciskającymi z kompów wszystkie soki. Dwójka była już bardziej "kol of djuti" i ją zmęczyłem tylko raz. Miejmy nadzieję, że w trójce model wybierania ulepszenia kombinezonu będzie taki jak w jedynce. No i będzie więcej walki z "normalnymi" ludźmi.

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Niee! To zbyt wcześnie ! Nie róbcie kolejnego tasiemca z gry z potencjałem! Grr, jeszcze dwójka nie została dobrze ograna i zapamiętana... a poza tym, nowy Crysis to zakup nowej karty graficznej a tu już będzie ciężko z portfelem :p

7. XboXGG

XboXGG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tylko żeby multi zrobili na serwerach, bo granie na hostach to kompletna porażka.

A co do gry to prędzej coś o warface napiszą niż o crysis 3.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

8. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nigdy nie zrozumiem fenomenu Crysisa, 'dwójke' kupiłem jakiś czas temu, skorzystałem akurat z promocji EA, i bardzo się zawiodłem. Ba, grafika jest wyśmienita, nie ma co, ale poza grafiką ta gra nie ma dla mnie nic do zaoferowania. Single cholernie nudne, 'nieliniowość' wg. Cryteku ograniczyła się do czterech dróg ominięcia autobusu, za takie single podziękuje, już wole wypchanego skryptami CoDa czy BF'a , przynajmniej wiem, że nudzić się nie będę. A co do multiplayera... Potencjał jest, ale gra 'na hostach' jest żenująca. Jedna, góra dwie kreski pingu - nie da się grać. Zapomniałbym - niewidzialność! Ach, ta frajda, gdy po raz dziesiąty giniesz od niewidzialnego oponenta siedzącego w krzakach!

Na Crysis 3 nawet się nie spojrzę, niech oni się za niego nie zabierają, tylko załatają multiplayera Crysis 2, bo ten jest w fatalnym stanie. Na rynku prawdziwe zatrzęsienie FPSów, nie wiem co musiałoby się stać żebym akurat kupił C3 :)

9. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Crysis 2 był świetny! Mam nadzieje że 3 także nic nie będzie brakować. Czekamy!

10. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    powinni juz przeczekać i w przy premierze nowych konsol dorzucac do zestawu ! konsole jak i gra sprzedadza sie swietnie wiec nie lepiej pomyslec? a gre ladnie co do szczegóły dopracowac zeby to było "coś"? ;)

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Po co ? Jak można wtedy zrobić Crysis 4 i dorzucić do xboxów..

Odstęp między 2, a 3 jest bardzo mały. Więc wątpię by była jakaś rewolucja. Może malutkie zmiany ale niczego hitowego raczej nie ujrzymy.

12. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jak będzie w Crysis 3 nadal CryEngine 3 to lipa, tasiemiec po całości. Nowy Crysis nowy CryEngine, oby nie zrobili się pazerni jak Acti

Wysłano z Xperii X8

13. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja bym chciał, żeby Crysis 3 wyszedł na konsole nowej generacji, z baaardzo ciekawą kampanią jak w dwójce, z takim epickim soundtrackiem jak też w dwójce, tylko niech też się do multi przyłożą, a nie kopiują z CoDa! I jeszcze ta niewidzialność...

14. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Obawiam się, że nawet, gdyby twórcy chcieliby dać nowy silnik graficzny, to konsole obecnej generacji, nie pociągnęły tego za diabła. Na ex'a dla PC raczej też nie ma większych szans :D.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum