1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odbanowanie Jaspera !!!!

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez daniel12949, Sierpień 20, 2010.

1. daniel12949

daniel12949 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Stalowa Wola
  2. Lotnik421 Xbox One

3. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Czytając tak pobieżnie, to nie jest unban na Live, tylko na dysk twardy. Teraz wystarczy tylko najnowszy update, więc już ten temat ci się nie przyda.

4. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja kiedyś przeczytałem, że ponoć da się odbanować x'a jak ma się szczęście, po banie konsoli trzeba na swoim koncie xbox w internecie jakoś załapać blokadę np. za niecenzuralne słowa w opisie konta, ponoć ta blokada jest sprzężona z banami na konsoli, , nie pamiętam jak to dalej było czy blokada była na jakiś czas, ale z tego co pamiętam gość twierdził, że po załapaniu blokady na koncie w internecie , ban na konsoli zmienił się z bana na zawieszenie konta czy coś w tym stylu i co prawda gość nie mógł grać online nawet na goldzie, ale mógł wejść w xlive, twierdził też, że po jakimś czasie minęła mu kara na koncie internetowym i jednocześnie znikł mu ban, nie wiem ile w tym prawdy, ale jak ktoś jest dociekliwy i zna angielski to polecam google, jedyne co mogę dodać to to, że m$ ma możliwość odbanowania każdej konsoli, więc może coś w tym prawdy jest.

5. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Bez powodu nie dał w nazwie tematu "not unban". Już po tym można się domyśleć, że to nie odbanowanie sprzętu

Wczytywanie...