1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Odbanowanie" X'a

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez $o$, Listopad 16, 2009.

1. $o$

$o$ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Capital
    Witam,

Przed chwilą dostałem bana czym jestem bardzo nie pocieszony...
    I tu mam pytanie:
    -Co trzeba zrobić żeby "odbanować" konsolę? Chodzi mi tu o wymianę jakiś podzespołów. Z tego co wiem trzeba płytę główną +opcjonalnie napęd aby znowu za szybko bana nie dostać...

I pytanie nr. 2 Jeśli zmienię motherboard (płyta główna -dla niewiedzących...) to dysk będzie działał normalnie bez żadnych kombinacji? Jakiś formatów przerzutek, srutek itd.?

Z góry thx
    PS. NIE mam zamiaru kupować nowego x'a

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pabcio

Pabcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Jesli masz stara wersje xboxa (Xenon, Zephyr) to da sie odbanowac, ale nie wiem jak z tym jest na dzien dzisiejszy.

Wczytywanie...