1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odbieranie paczki przed roznoszeniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Altres, Październik 11, 2011.

1. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Witam wiecie może czy można odebrać paczkę z poczty polskiej przed roznoszeniem ?? Wiem że jutro na 99% będą mieli moją paczkę ale ja ją potrzebuję na 8 rano i wiecie może czy da rade odebrać ją tak wcześnie ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    U mnie na poczcie można odebrać dopiero po powrocie listonosza i zdaniu dokumentów, czyli koło 17. Nawet jeśli zostawiają w skrzynce awizo z dopiskiem "przesyłka duża" czy jeśli są to przesyłki poste restante. Więc podejrzewam, że chyba się nie da.

4. Cole

Cole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak złapiesz Listonosza nim wyjdzie z siedziby poczty,i pokazesz dowod to dostaniesz normalnie:rolleyes:
    Sam raz tak zrobiłem,tylko trzeba wiedziec dokladnie o ktorej wylazi Listonosz.

5. paaczek

paaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja znam akurat swojego listonosza i idę na pocztę od tylnego wejścia i proszę do drzwi listonosza z mojego rejonu, pokazuje mu dowód i nie ma żadnych problemów. U mnie listonosze przychodzą na 7 rano.

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dobra dzięki za pomoc u mnie będzie lipa, listonosze wychodzą o 10 małe miasto mało roboty więc się obijają.

Wczytywanie...

Poleć forum