1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odblokowanie dysku XBOX 360 po banie-nowy dział

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tibana, Listopad 10, 2009.

1. tibana

tibana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    Witam,

Od pewnego czasu śledze uważnie każdą informację związaną z opcją odblokowania dysku xbox 360 po BANIE (sam go otrzymałem) jednak wszystkie informacje są maksymalnie porozrzucane po forum. Sadzę, iż założenie specjalnego tematu na forum pozwoli na:

a) bieżące śledzenie poczynań użytkowników z odblokowaniem HD konsoli
    b) zaoszczędzi pracy moderatorom wszystkie posty w jednym temacie
    c) będzie można w jednym miejscu wymienić się swoimi spostrzeżeniami oraz refleksjami związanymi bezpośrednio z powyższym tematem
    e) opcja dodawania ewentualnych tutków jak sobie poradzić

Proszę o poważne rozpatrzenie tego wariantu ponieważ ilość banowanych konsol stale rośnie i staje się już to "regionalnym" (polska) problemem użytkowników Xbox'a 360. Również informuję, iż nie nakłaniam do opisania jak odbanować konsole do korzystania z usługi Live tylko do odblokowania dysku twardego Xbox 360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ale póki co nie da się odblokować dysku a raczej konsoli tak, żeby dysk działał na zbanowanej konsoli... Póki co tyle w temacie. Jak się pojawi jakaś iskierka nadziej na to, że da się odblokować funkcje instalowania gier na dysk to na pewno powstanie nowy temat o tym...

4. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Tak najlepiej zamiast nowe tematy tworzyć nowe działy, żeby było 100 działów i każdy miał 500 poddziałów. Teraz codziennie ktoś będzie wymyślał jakieś nowości. Proponuję zrobić dział o zakładaniu działów żeby każdy mógł się wpisywać do woli.

5. tibana

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica

No tak faktycznie pomyliłem się chodzi o temat. Dziękuje za odpowiedź. Jak widać praca Moderatora jest dość stresująca wnioskuje to po tonie wypowiedzi z dość dużą nutką nerwowości. Polecam meliske na długie jesienne wieczory i jakieś ćwiczenia relaksacyjne. Pozdrawiam.

6. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Powinien być osobny całkowicie dział - BAN, bo teraz to jest najważniejsze..

7. nakoz

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Kolego jak chcesz nowy temat zakładać to nie musisz o tym pisać w sugestiach i problemach. Masz o tego dział dla świeżaków. Od wczoraj pojawiły sie już chyba 3-4 prośby o nowe działy więc z twojej wypowiedzi wnioskuję że bycie świeżakiem jest mało stresujące można pisać co się chce gdzie się chce i nie ma z tego żadnych konsekwencji. Tonu mojej wypowiedzi nie słyszałeś więc nie masz za bardzo co wnioskować. Na przyszłość polecam najpierw chwile pomyśleć a potem dopiero pisać cokolwiek na forum publicznym.

8. tibana

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    OK. Kończąc tą słowną szermierkę przyłączam się do sugesti kolegi 5HOOGUN i wnoszę apel wszystkich użytkowników którzy są za utworzeniem działu BAN o reakcję.

9. norberdo

norberdo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
  10. kuba426

kuba426 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bardzo dobry felieton dla przyszlych konsolowcow, ja osobiscie jestem coraz bardziej zgorszony xbox'em, przez ostatnie poczynania microsoftu.

11. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    dlaczego jestes zgorszony???? dlatego ze przerobiles konsole..ze piracisz...ze uzywasz kopi gier i dostales za to kare?????????...............za free bana nie dostales..nikt za free nie dostal..a jak juz dostal to omylkowo i napewno po paru pismach lub telefonach bana anuluja............ zastanowcie sie niektoryz co wy pleciecie..macie wielkie zale do MS o bana.......ale zastanowcie sie tak naprawde o co ten zal macie...cieszcie sie ze za piracenie nie nasylaja kazdemu policji do domu

12. nakoz

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Ciekawe że z tego felietonu wynika że bany lecą tylko za granie przez XBL nielegalnie. Ani słowa o przeróbkach, flashowaniu napędu, naklejaniu lewych plomb itp. Osobiście nie znam nikogo kto dostał bana na nie przerobionej konsoli. To że nie ma w Polsce live to rozumiem że źle pewnie już nie będzie chyba że przy okazji kolejnej generacji konsol ale gdyby xbox-a nie dało się przerobić to nie było by żadnych fal banów. Taka prawda.

13. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Ja jestem zgorszony brakiem wsparcia XBL dla polski. Gdyby nie pad, forza 3 to już bym siedział na ps3.

14. Doujinshi

Doujinshi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzial dla kazdego zeby mogl sie wyplakac czy zeby znalezc info na temat tego co moze etraz zrobic? CO do plakania to NOBODY GIVES A **** ABOUT YOUR BAN a co do tego co mozna zrobic, to nic nie mozna zrobic a info o tym co robi ban jest w wielu tematach.

15. $o$

$o$ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Capital
    Mnie ojciec zachęcał do kupna ps3 ale wybrałem x'a bo się go da przerobić. I teraz trochę żałuję swej decyzji lecz gdy pomyślę że miałbym dawać 250zł dla sonego za gry to coś tu jest nie tak...

16. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    to kup sobie ps3 tez.i po problemie..
    wreszcie sensowna wypowiedz.........i nikt by wtedy nie plakal i nie mialby zali do MS ..hehehehe
    ten temat to kolejny spam....wszystkie info co robic w razie bana zostaly juz dawno bardzo dokladnei wyjasnione w dziesiatkach innych tematow o banie....co zeszta napisales:)
    to cza bylo kupowac ps3 a nie lamentowac....posepiles sie na piracenie i okradanie MS wiec teraz kara w postaci bana cie czeka.........................a znajac zycie to jakbys mial ps3 to tez bys lamentowal ze mogles kupic xsa..i tak w kolko

17. deepcry

deepcry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja osobiście zraziłem się do microsoftu.
    Bana bym przeżył, ale blokada dysku to już lekka przesada.
    Od tej pory jestem fanem PS3.

18. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ta wypowiedź mi przypomina tę w stylu: Barca przegrała mistrza jestem od teraz FANEM Realu :D

I zgadzam się z kolegą od 2 postów wyżej ;)

19. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    JAKIE TO POLSKIE I DZIECINNE......
    adam malysz skakal super..KAZDY GO KOCHAL....potem zle skakal to kazdy (prawie ) plul na niego...tak samo bylo z kubica..z LEO..z kazdym....jestes zwyczajnie typem czlowieczka CHORAGIEWKA//////////// ...ZAL.PL

a tak na marginesie to proponuje zamknac kolejny nic nie wnoszacy temat o banach i lamentach tych co okradali ms i dostali za to kare...JAKIE TO ZYCIE JEST WSTRETNE...heheh buuuuuuuu

20. Fantomx

Fantomx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    puki co temat to "Odblokowanie dysku XBOX 360 po banie" i naszła mnie taka myśl -- rozumiem ze konsola jest zbanowana czyli zablokowana do kota xbl ale co M$ nam wgrywa za syft żeby konsola nie widziała dysku. co sie instaluje można i odinstalować. tylko nie dokładnie wiemy jeszcze co. moim zdaniem zmieniają nam nr konsoli lub cos w tym stylu bo gdy próbuje odpalić grę z dysku to mam komunikat ze ta kopia nie była zainstalowana na tej konsoli i należy ja ponownie zainstalować , tak jakbym włożył fizycznie dysk do innej konsoli . . .

21. tibana

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    A więc dysk jest blokowany poprzez odpowiedni wpis w pamięci flash konsoli (czyli zbiorze instrukcji dla poszczególnych podzespołów). Rozwiązaniem tej sytuacji jest dostanie się do tej pamięci odnalezienie właściwej instrukcji i jej wykasowani. Będzie to zapewne możliwe w wraz z wyjściem jakiegoś chip moda.A do Pana tomciopaluch, który głosi tu piękne kazania o legalności itd itp. Owszem rozumiem zablokowanie mojej konsoli do dostępu usługi live a co za tym idzie do aktualizacji konsoli on line oraz gier. Jednak jaką microsoft ma podstawę prawną do blokowania cześć składowych konsoli będącej moją własności z którą mogę zrobić co chce i zmodyfikować wedle moich upodobań zgodnie z literą prawa. Podsumowując blokowanie live jak najbardziej ale od mojej własności wara!

Wczytywanie...

Poleć forum