1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odblokowanie GS

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez McOwiec, Luty 12, 2012.

1. McOwiec

McOwiec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    podczas 'fali banów 2009' zbanowana została moja konsola jak i konto, na ktorym logowalem sie do LIVE. Punkty zdobyte na zbanowanej konsoli po przelaczeniu dysku do innej nie sa uwzgledniane. W chwili dostania bana miałem ich ok 7000. teraz mam ich około 50 000. wiem ze 'normalnymi' metodami nie da sie nic zrobic, ale ponad dwa lata temu czytalem na tym forum, ze jest mozliwosc poprzez jakies metody informatyczne nazwijmy to. Pisałem nawet do osoby ktora to robiła bodajze i mowila ze da sie zrobic. I moje pytanie czy jest jakakolwiek mozliwosc odzyskania tych punktow tak zeby móc podlaczyc sie (na nowej konsoli) do LIVE i cieszac sie mozliwosciami jakie daje ta usluga? Czy pozostaje zalozyc nowe lub graC na starym ponownie zaczynajc od 7000..

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    tylko konsola dostala, logujesz sie na nowej monsoli i tyle

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. zaylhc

zaylhc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gryfice
    UP
    to nie pomoże, miałem podobnie tylko oczywiście bez bana i jak odzyskiwałem konto na nowej konsoli oddali mi tyle gsu ile miałem w chwili ostatniego połączenia się z xbox live

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    dlatefo knto kopiujesz na pena i na nowa konsoke heh

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

6. zaylhc

zaylhc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gryfice
    ja zrobiłem tak samo i wyskoczył błąd ( przez to na nowej konsoli miałem 0 gs), trzeba było odzyskać konto

7. McOwiec

McOwiec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie czytacie ze zrozumieniem. Wiem ze tak jest jak piszecie, a ja chce sie dowiedziec czy da sie to jakosc obejsc grzebiac w danych profilu.
    czy zadziala taki sposob:
    (jest mozliwosc nabicia sobie achievmentów nieuczciwie nie przechodzac tych gier, czyli oszukujac jakies tam sa metody)
    zalozenie nowego konta i odblokowanie tych osiagniec oszukujac?

Wczytywanie...

Poleć forum