Odblokowanie GS

McOwiec

Świeżak
Świeżak
Witam.
podczas 'fali banów 2009' zbanowana została moja konsola jak i konto, na ktorym logowalem sie do LIVE. Punkty zdobyte na zbanowanej konsoli po przelaczeniu dysku do innej nie sa uwzgledniane. W chwili dostania bana miałem ich ok 7000. teraz mam ich około 50 000. wiem ze 'normalnymi' metodami nie da sie nic zrobic, ale ponad dwa lata temu czytalem na tym forum, ze jest mozliwosc poprzez jakies metody informatyczne nazwijmy to. Pisałem nawet do osoby ktora to robiła bodajze i mowila ze da sie zrobic. I moje pytanie czy jest jakakolwiek mozliwosc odzyskania tych punktow tak zeby móc podlaczyc sie (na nowej konsoli) do LIVE i cieszac sie mozliwosciami jakie daje ta usluga? Czy pozostaje zalozyc nowe lub graC na starym ponownie zaczynajc od 7000..
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
tylko konsola dostala, logujesz sie na nowej monsoli i tyle

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

zaylhc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
UP
to nie pomoże, miałem podobnie tylko oczywiście bez bana i jak odzyskiwałem konto na nowej konsoli oddali mi tyle gsu ile miałem w chwili ostatniego połączenia się z xbox live
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
dlatefo knto kopiujesz na pena i na nowa konsoke heh

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

zaylhc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja zrobiłem tak samo i wyskoczył błąd ( przez to na nowej konsoli miałem 0 gs), trzeba było odzyskać konto
 

McOwiec

Świeżak
Świeżak
nie czytacie ze zrozumieniem. Wiem ze tak jest jak piszecie, a ja chce sie dowiedziec czy da sie to jakosc obejsc grzebiac w danych profilu.
czy zadziala taki sposob:
(jest mozliwosc nabicia sobie achievmentów nieuczciwie nie przechodzac tych gier, czyli oszukujac jakies tam sa metody)
zalozenie nowego konta i odblokowanie tych osiagniec oszukujac?
 

Do góry Bottom