1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odblokowanie ikon

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Karpi1612, Wrzesień 6, 2009.

1. Karpi1612

Karpi1612 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Skarszewy
    Witam,
    Mam takie pytanie czy w GTA IV da się odblokować np. straż lub pogotowie bo na mapce dołączonej do gry są zaznaczone te miejsca. I jeszcze jedno dlaczego gdy u Dweyna mam 64 % nie mogę wziąć od niego ziomków, czy trzeba mieć jakąś rozróbę żeby ich przysłał?

Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Suteq

Suteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ukryta opcja u Dwayna odblokowuje się dopiero przy 75% lubienia. Natomiast jak wcześniej zdarzało Ci się, że lubienie spadało, to musisz bardziej się wysilić i mieć więcej niż standardowe 75%.

Wczytywanie...

Poleć forum