1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odblokowanie portów.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piter425, Kwiecień 3, 2013.

1. piter425

piter425 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    London
    Witam wszystkich, mam na imię Piotr pochodzę z Częstochowy, obecnie zamieszkuję Londyn, to tyle jeżeli chodzi o moją osobę, więc pozwólcie że przejdę do mojego problemu.Mam problem z portami(strasznie się wiesza)prawdopodobnie są one zablokowane, nie za bardzo potrafię je odblokować(router Dlink-615, hasło do routera znam, więc z tym nie ma problemu)Wczoraj próbowałem swych sił, czytając i analizując poradniki i oto czego dokonałem

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Ip 192.168.0.102 to Ip mojej konsoli, porty które użyłem, choć nie jestem pewien czy tak to ma wyglądać.

Port 88 (UDP)
    Port 3074 (UDP i TCP)
    Port 53 (UDP i TCP)
    Port 80 (TCP)

Niestety bez zmian, przy sprawdzaniu sieci w konsoli, wyskakuje nadal komunikat że NAT jest obecnie w stanie "umiarkowanym" czyli bez zmian.UPnP mam włączony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pejakk

pejakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. piter425

piter425 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: