1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odblokowywanie części do aut

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez OxXxO, Kwiecień 18, 2015.

1. OxXxO

OxXxO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    Cześć mam do was pytanie, żeby odblokować w los santos customs lepsze silniki itd. trzeba wygrywać z graczami wyścigi? Czy można samemu pojechać i zaliczy to jako "zwycięstwo?" Nie trawię wyścigów i nie mam ochoty się ścigać w takich grach, dlatego wolę iść na "łatwiznę". A jeśli się nie da i znajdę jakiś randomowy wyścig z ludźmi to, które miejsce muszę zająć żeby "zaliczyło" ten wyścig? I, czy mogę ciągle powtarzać wyścig ten sam i będzie zaliczało mi jako zwycięstwo? Czy jedna mapa to jedna wygrana? Pozdrawiam [​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jeżeli pojedziesz sam to ci tego nie zaliczy, musisz minimum w 2 osoby to robić np. z jakimś znajomym, ustawiacie jakiś nie za długi wyścig i on daje ci wygrać, tak najszybciej można to odblokować.

OxXxO lubi to.
  4. OxXxO

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    A jeśli gram z 18 osobami, to muszę zająć 1 miejsce żeby mi zaliczyło wyścig ?

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
  6. OxXxO

Polubienia:
    2